Kaj trenutno bereš?

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
Loona
Pixy

Re: Kaj trenutno bereš?

PrispevekNapisal/-a Loona » 10 mar 2014, 12:49

Re-reading Harry Potter :)

Uporabnikov avatar
Ninette
Pixy

PrispevekNapisal/-a Ninette » 10 mar 2014, 16:45

Jaz sem tudi pravkar končala Dance with dragons.
Zdaj pa mukotrpno čakanje na naslednji del, ki bo sam bog ve kdaj :109:
"When reading, we don't fall in love with the characters' appearance. We fall in love with their words, their thoughts, and their hearts. We fall in love with their souls." Anonymous

katarina-
Pixy

PrispevekNapisal/-a katarina- » 10 mar 2014, 18:25

Jaz pa trenutno berem eno bolj umetniško knjigo, ki je primerna tako za pisatelje kot za oblikovalce, fotografe in nasploh vse ustvarjalce, ki želijo uspeti s svojim delom :) Naslov je Steal like an artist (10 Things Nobody Told You About Being Creative), avtor pa je Austin Kleon.
Podana so zanimiva mišlenja, osrednja točka pa je o tem kako je karkoli danes narediš prekopirano vsaj nezavedno če ne namerno, ker že vse obstaja. Ko se rodimo ne znamo nič, prekopiramo pa govor, gibanje in tako se nadaljuje..

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 13 apr 2014, 16:57

Slika
Vedla sem, da ne bom zdržala in da bom zdaj prebrala (kljub temu da nimam časa- no ja, našla sem ga).

Ta knjiga je imela/ima mix reviews sam meni je pa super! :thumbup: pa še tretja knjiga bo! :jupi:
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 13 apr 2014, 22:44

jaaaaaaaaa! Jaz sem zdaj tudi ful bolj pomirjena ker vem da bo tretja knjiga! Če bi ta bla zadnja nevem če bi bla glih zadovoljna, ker vseeno rabin več romance :P Drugače pa sem se odločila, da ne bom zdaj brala drugega dela ampak bom počakala da pride tretja (tam čez par let :D ) pa bom pol šla celo serijo skoz od začetka :)
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 14 apr 2014, 13:09

Slika

To berem,.. sicer ful počasi, ampak bo. Je že brala katera?
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
majstro
Elf

PrispevekNapisal/-a majstro » 27 apr 2014, 18:17

Obujam otroške spomine, ko sem užival ob branju Harry Potter-ja, tako da sedaj berem The Tales of Beedle the Bard, potem pa pride na vrsto še Fantastic Beasts and Where to Find Them in Quidditch Through The Ages. :020:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 apr 2014, 18:29

Slika

Mi je ful zanimiva :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 maj 2014, 14:29

Slika

Sem se po 500 letih spravla brat, ker sem od iste pisateljice prebrala eno drugo pa mi je bila dokaj ok. Zaenkrat mi je všeč, bomo videli kako bo naprej. Nisem pa že dolgo, dolgo brala YA s tako vsebino, tako da mi ziher tak fejst slaba ne bo, kot bi mi lahko bila pred leti :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 jun 2014, 18:28

Slika

Sem na 40% and I <3 it. Prevedena je iz nemščine v angleščino in mi je ful dober stil. Sploh ni tisto nekaj tinejđer ameriška varianta, res kul :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost