Kaj trenutno bereš?

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

Re: Kaj trenutno bereš?

PrispevekNapisal/-a Chloe » 01 sep 2014, 13:49

Prebrala sem Black Lies in moja reakcija takoj ko sem prebrala:
Slika

Ampak potem ko sem vse bolj razmišljala o tej knjigi/situaciji:
Slika

Res priporočam da sploh ne berete reviews preden začnete brat to knjigo. Sam opis knjige je res dovolj. In ne obupat. Jz sm parkrat hotla Kindle vršt v steno. Vztrajajte, ker se splača prebrat do konca. Ful ne bi govorila, o vsebini knjige ker karkoli napišem bo spoiler. Ko se razkrije ta velika skrivnost, sem jaz bla ful "wow", ampak potem ko sm vse bolj razmišljala o njej, sem mela ful vprašanj, ki na nek način niso bila odgovorjena oziroma se mi je vse skupaj zdelo malo neverjetno. Ampak konec koncev je to fiction in ni treba da je vse "tako kot v resničnem lajfu". :D
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 01 sep 2014, 13:52

Joj, meni je stil pisanja bil grozen!!! To pa se mi je res po dolgem času zgodlo, da bi me stil pisanja tak fest odvrnil, da sploh nisem not padla v knjigo.
Počutla sem se kot da berem knjigo pod vplivom nekih drog, I swear.. :D Nisem se mogla povezat z nobenim karakterjem.. tak da sem jo na konci samo na hitro preletela.
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 01 sep 2014, 16:08

Men je pa na začetku stil pisanja motu, ampak me je ful zanimalo kaj je tolki boom okoli knjige, pa še zgodba je bla zanimiva da me je stil pol kr nehal motit. Oziroma sm ga gledala kot na nekak dnevnik, oziroma opis dogodkov. Kar je tudi na nek način res. Jz sm ful navajena dvogovorov v knjigah, tukaj pa ga je res manjalo, sam ker je do ene točke bil opis kaj se je dogajalo v preteklosti (knjiga skače v preteklost, oziroma skače do določenih dogodkov, ki igrajo vlogo v sedanjosti) je tudi logično.
Sm pa že prebrala par drugih knjig od te pisateljice in stil pisanja je drugačen kot v Black Lies.
Edini kar me je motlo pri tej knjigi je ta logičnost "resnice", ki se je na koncu razkrila. :)
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
MintyBerry
Elf

PrispevekNapisal/-a MintyBerry » 30 okt 2014, 17:03

Delirium - Lauren Oliver
Ubistvu lih končala.
i was like: :016: :019: :022: :024: :025: :027: :015: :101: :108: :118: :022: :016:
Ful lepa. <3 <3 <3
"You have an interesting set of morals. Breaking out of jail is okay. But steal a car, and you sound totally outraged."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 nov 2014, 20:37

Berem:

Slika

Prvi del sem včeraj dokončala pa se ne morem odločit, če mi je ful dobra (prebrala sem jo namreč takoj... čudno zaradi reading moja) ali mi je totalno brezveze... Hecna je, samo včasih je tak otročje hecna, da se zamislim, zakaj mi je to hecno. Kot neka mešanica med Mortal Instruments, Twilight Wolf Pack-om in eno knjigo, kjer je vsaki 3. stavek fora/šala/hec/sarkazem (mogoče The Gost & TheGoth?) :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 02 nov 2014, 22:57

Če me kdo vpraša: Kris kaj si počela ta vikend?
Slika

3 dni, 3 knjige:
Slika

Čist sm not padla v ta S.E.C.R.E.T. svet
Mislm, da je tema zlo zanimiva, sploh ker govori o ženskem spolnem prebujanju in željah kar je pa na žalost večinoma tabu tema
“some men still don’t believe that a woman’s sexual appetite can be as important to satisfy as theirs. Or they don’t believe a woman’s sex life can or should be as varied, complex and interesting. Which baffles me, because, I mean, who are these men having sex with?”
Je tip knjige: Hate it or love it - depending how you look at it.

Vse se odvija okoli teh korakov:
Step One: Surrender
Step Two: Courage
Step Three: Trust
Step Four: Generosity
Step Five: Fearlessness
Step Six: Confidence
Step Seven: Curiosity
Step Eight: Bravery
Step Nine: Exuberance
Step Ten: The Choice

No judgment. No Limits. No Shame.

Moram rečt da sm mela vmes mal pomisleke glede tega društva, sam pol ko bereš sm vidla, da majo morale in kodeks - se ga držijo, vsi so v tem prostovoljno in kadarkoli se lahko konča oz zavrne korak...všeč mi je blo tut kako so se glavni karakterji razvijali skozi serijo in tudi to, da to ni neka feministična knjiga kjer bi ženske stokale in jokale kako jih moški ne zastopjo in kako jih ne znajo zadovoljit in da so oni krivi za vso nesrečo v njihovem lajfu :guns: :ninja:
Slika
Gredo z roko v roki, vsak neki odnese od tega in to je to :rock:

Prvi 2 sem prebrala v slovenščini in 3 na kindlu v ang ter morm rečt, da me slovenski prevod sploh ni motil ter, da mi ob bolj h.o.t. delih ni šlo na smeh, kot je blo to pr kakih drugih erotičnih prevodih :eyebrows:

In na koncu
Slika
:oops: :huhuhu:

Upam, da bo še kej pisala o tem svetu, ker mi je pustila še nekaj vprašanj!

Priporočam :122:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 nov 2014, 15:02

Slika

:120:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 nov 2014, 21:53

Slika

<3 <3 <3

Unikatna zgodba, zanimivi junaki, zgleda sicer, da bo neki semi ljubezenski trikotnik, ampak trenutno še ni moteče. :102:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 06 dec 2014, 20:07

Trudim se z Girl Online od Zoelle.
Nekah sem pričakovala, da bo Zoella trofla z njeno zgodbo pri meni v črno, pa ugotavljam, da se too much bere tak, kot da jo je napisala youtuberka, ki je natančno sledila vsem "pravilom" kak napisat zgodbo za YA market.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 06 dec 2014, 20:17

pa ugotavljam, da se too much bere tak, kot da jo je napisala youtuberka, ki je natančno sledila vsem "pravilom" kak napisat zgodbo za YA market.
Slika

Sama sicer spremljan njen YT kanal from time to time...sam nevem če se bom spravla brat to knjigo...z njenim beauty blogom, beauty YT kanalom, personal vloging YT kanalom, lastno linijo make-upa and what not izdelkov in zdej še knjigo....bom raj ostala na enm njenem "izdelku", ki mislm da ji še najbolj leži :ninja:
"Books may well be the only true magic."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost