Kaj trenutno bereš?

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Kaj trenutno bereš?

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 06 dec 2014, 20:27

Ja, se vem, da je "well duh" to hehe :)
But you know, nekah pričakuješ da contract z založbo dobi nekdo, ki se ne bo bral tak kot "youtuberka, ki je natančno sledila vsem "pravilom" kak napisat zgodbo za YA market."
Drugo bi blo če bi blo to na Wattpad publishano. Ali pa bi jo sama publishala. Ne pa effing Simon & Schuster.

Sicer ajde, sporočilo zgodbe (kolko sem ga pač uspela za 1x razbrat) je kr relevantno za vse najstnice, tak da dobi plus za to. Samo lahko isto sporočilo sporoča preko njenih videov tudi. Nea rabi knjig več pisat. :P
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 06 dec 2014, 20:30

Ja se strinjam!
Mislim, da je tu vmes to da je ona zelo zelo zelo znana v UK in da ma pomoie zelo dobrga meneđerja....pa še zdej je ful trendno te YT uporablat v vsem haha
No sej, za kake mlajše mislim, da je kr dobra pa najbrž kako res izi branje...ma še 2 poizkusa da se izboljšaaa :019:

P:S: Nekje sem zasledila, da je menda prekosila JK Rowling :111:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 dec 2014, 21:17

Ja, v Čvekanje sta se mejmi pa Marinka menli o tem... Jaz sem si jo tudi zdaj dala na to-read, da vidim kaj je to čudo, o katerem vsi tako govorijo :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 dec 2014, 12:37

Sem po 2 straneh Girl Online nehala pa šla brat:

Slika

I like :thumbup:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 08 dec 2014, 13:01

Jaz ful dolgo ze spremljam njeni kanal, ampak knjige pa nebom šla brat :D Je pa drugače res ful znana, ma reklamo v Angliji po TV za njeni youtube kanal (edina), pa neke ful velke plakate po New Yorku pa tak.
Knjigo so pa itak izdali samo zaradi keša :D Zdaj je tako obdobje da majo vsi večji youtuberji knjige :D

Anyway, trenutno berem ..

Slika

..pa mi ni všeč. Boriiiing. Spet mam ono obdobje ko mi nič ni všeč -.-
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 08 dec 2014, 13:25

@Ever, wow naslovnica! Jo bom začela brat..ampak tooočno vem, da bo prvi del edini, ki ga bom prebrala. To je nekak pri meni standard pri YA triologijah. Prva mi je všeč, ostali 2 sta mi odveč :/
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 08 dec 2014, 16:00

To je nekak pri meni standard pri YA triologijah. Prva mi je všeč, ostali 2 sta mi odveč :/

I feel you :)
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 dec 2014, 20:55

Meni tudi po navadi...ampak moram reči, da v tej seriji temu ni tako. Predvsem zato, ker se ne zgodi vse kar v 1. delu pa ker četudi so junaki stari okoli 18, bolj odraslo delujejo (kot recimo v srednjem veku). Sem na polovici drugega dela pa mi je še vedno všeč. I <3 "grajske spletke" :D

Uporabnikov avatar
MintyBerry
Elf

PrispevekNapisal/-a MintyBerry » 04 jan 2015, 17:11

The New Year has started with a great book; ravnokar sem dokončala Looking for Alaska. <3
It's funny & touchy.. i love it :022:
"You have an interesting set of morals. Breaking out of jail is okay. But steal a car, and you sound totally outraged."

Uporabnikov avatar
Gea
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Gea » 22 jan 2015, 18:46

Od konca januarja in do srede februarja bo naval novih izdaj mojih najljubših avtoric, tako da se mi nekak zdi da karkoli sedaj preberem ni dobro - vse v glavi primerjam s tem kar pričakujem da bo kmalu v mojih rokah.

Trenutno se sicer mučim s Covet avtorice J.R. Ward, ki jo odlagam že cca. 3 leta in sem se končno odločila da jo vzamem v roke. Knjiga je sicer precej dobra, samo ker nisem velika ljubiteljica tega žanra se vleče in vleče - upam da jo le končam pred naslednjim tednom.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost