Katere so vaše najljubše knjige?

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: Katere so vaše najljubše knjige?

PrispevekNapisal/-a taša » 29 apr 2011, 20:04

Ha, potem nisem bila edina..tudi jaz sem sanjala o baletu..stala na prstih in se vrtela...pa nimam nobenega smisla za ples :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 01 maj 2011, 21:18

Ko sem bila mlajša pa seriji 5 prijateljev in Baletni copatki :oops:
ja, baletni copatki so bili fajni! vem, da sem hotla takrat trenirat balet, čeprav nimam nobenega občutka za takt in sploh za glasbo in ples :oops: :D
Podpis. Letos januarja sem jih brala že eni četrtič

Sicer pa: Mortal Instruments, Hush, Hush, Black Dagger Brotherhood. Moja naj love story je pa Seduce me at Sunrise <3
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
twilightfan:*
Elf

PrispevekNapisal/-a twilightfan:* » 21 jun 2012, 10:55

Tudi jaz jih mam na profilu. (: Drugač pa:
~ vampire academy (zbirka)
~ twilight (zbirka)
~ the hunger games (zbirka)
~ harry potter (zbirka)
~ hotel for dogs
~ princess diary

Učasih sm je je bla tut men všeč zbirka Baletni copatki. .$ Najljubša mi je bla pa itak Španski ples.
Nazadnje uredil/a twilightfan:* dne 14 jul 2012, 13:20, skupaj urejeno 1 krat.

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 21 jun 2012, 11:35

Učasih sm je je bla tut men všeč zbirka Baletni copatki. .$ Najljubša mi je bla pa itak Španski ples.

Baletne copatke sem pa tudi jaz v osnovni šoli brala :)

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 21 jun 2012, 12:31

ooo, jz sem tudi brala baletne copatke v osnovni šoli! imam načrt da bom šla med počitnicami v knjižnico in bom brala svoje stare najljubše zbirke. še katera kdaj to naredi?
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 21 jun 2012, 12:49

Js pa sm v OŠ tk petkrat šla žez celo zbirko 5 prijateljev... ful mi je blo napeto to brat, hehe... pa takrat sm tud prvič pršla v stik s simpl YA kategorijo, ko sm prebrala knjigi Edinka pa Gimnazijka... Tista najstniška oh ah love... Pa ko sm prvič prebrala, kak sta se kušnala, mi je blo ono wooooooow, take knjige hočm brat, mi je blo tk hot&heavy, ko jo je sam pobožal po laseh... :lol: :lol: :lol: Js sm v OŠ ful brala, ampak res FUL, v prvih dveh tednih šole sm mela bralno značko že nareto hehe, vsak dan sm bla v knjižnici po pouku skor, vse knjige tam sm poznala, sma skupi s knjižničarko (ko sm bla 7. pa 8. razred) naročale knjige za šolo, ko sm ji govorila, ka bi blo fajn met v knjižnici :lol: :lol: :lol: Sm bla alfa in omega knjižničarskega kluba takrat, hehe... Mi je blo pa ful lepo, ko mi je zadnji dan šole v OŠ knjižničarka podarila celo škatlo knjig, enih 40 jih je blo, tistih ko sm jih najraje brala, ono ful znucane izvode, ko so mi bli najbolj top shit, še zdej jih mam, se mi je takrat tk sweet zdelo :lol: :lol: :lol: Zdej ko sm starejša, vem da so šle te knjige za odpis, ampak takrat mi je blo pa zlara vredno :mrgreen:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 21 jun 2012, 14:31

Hahahaha...5 prijateljev sem tudi jaz brala...pa kratkohlačnike :D Pa eno knjigo po večkrat :)

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 21 jun 2012, 18:54

jaz sem bila tudi stalna stranka v knjižnici. pet prijateljev sem brala tolkrat, da mi je mami na koncu prepovedala, da si jih še izposodim :D . pa novohlačniki so bli tudi zakon. in viharno nebo, če katera pozna. imam namen si enkrat kupit vse te knjige, ki so mi delale družbo pred leti. skyline, jaz imam najraje takšne knjige, za katere se vidi, da so jih imeli ljudje radi in so jih imeli velikokrat v rokah. prejšnji mesec, ko sem bila v zda sem si kupila v brooklinu 4 rabljene knjige harryja potterja - so jih prodajali na pločniku in sem bila ful vesela (no, ko sem imela probleme z zapiranjem kufra sem bila sicer malo manj :D ).
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 21 jun 2012, 19:57

skyline, jaz imam najraje takšne knjige, za katere se vidi, da so jih imeli ljudje radi in so jih imeli velikokrat v rokah. prejšnji mesec, ko sem bila v zda sem si kupila v brooklinu 4 rabljene knjige harryja potterja - so jih prodajali na pločniku in sem bila ful vesela (no, ko sem imela probleme z zapiranjem kufra sem bila sicer malo manj :D ).
Js tudi mam take knjige najraje. Sej če sm šla v knjižnico (zadnje čase ne ravn, ampak prej v SŠ, OŠ) sm glelda bolj "znucane" knjige... Kr če je bla knjiga stara 5 let pa taka ko nova, pol si je ziher nism sposodla, ker sm misla, da pol že ne more bit neki fajna, če skor noben do konca ne prebere. Mogoč to ni ravn način, pa je verjetn bla katera od teh ful fajna, sam sm šla raj na ziher, pa vzela tako, ko se je vidlo, da je bla kilometrina že za njo.

Drgač pa glede potovanja ko si napisala... ena short story... moja znanka je študirala kitajščino, pa je šla tja za 3 mesce in tud obožuje knjige... pa si jih je tam full nabavla, take z njihovo pisavo, ker v SLO jih tk ne dobiš, po netu pa tk ne morš vseh njihovih dobit, tk je rekla, pa še poštnina je ubijalska... No in pol si je mogla tam še en kufer nabavt, da je dala vse knjige notr... pa ker je mela "preveč" prtljage in bi mogla za tadrugi kufer nenormaln velik doplačat, ker je bla teža taka, je pustla oni kufer s cotami tam, pa sam ta kufer s knjigami domu prtrogala... js sm crknala od smeha... tm je živela pr eni družini, pa so ji pol še pol leta po pošti pošiljali v paketih domu v slovenijo njene cote, pa šuhe, pa kozmetiko, pa darila pa vse kar si je še kupla tm :lol: :lol: :lol: :lol:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 11 jul 2012, 18:33

Moje so:
~ the hunger games (zbirka)
~vampire academy (zbirka)

potem pa:
~harry potterji
~preden umrem
~ Sparksovi romani
~in še več.
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost