Mnenje o knjigi?

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

Re: Mnenje o knjigi?

PrispevekNapisal/-a Chloe » 19 avg 2013, 16:42

Tle so se malo preseravali vsi skupaj. Ker tudi tale SM obsession blog ima včasih kak review, da ko ga prebereš si WTF.

http://smbookobsessions.com/comments-allowed/
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 19 avg 2013, 16:43

I gave Present Perfect 5 stars and nobody paid me :120: :P
Pa kaaaaak?! :D Meni ni jasno kak ti je lahko bla tak fejst všeč :D Mogoče se je meni zamerila ker mi je zenska šla tak na zivce al nevem.. :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 19 avg 2013, 16:54

Sej jz tudi nism mogla prenest Amande, če me človek vpraša kateri ženski lik mi gre najbolj na živce bom rekla njo. Ampak ta njun odnos, ta njuna povezanost, meni sta bla nekako "meant to be"... Sej je isto z Keiro pri Thoughtless seriji, noben jo ne more prenest pa jih je kr nekaj, ki so nori na te knjige (ja ok na Kellana :P )

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 19 avg 2013, 17:01

Haha, saj meni sta bile obe na istem nivoju tečnosti.. pa obema sem dala 3* (pa sta mi bila v obeh knjigah fanta FUL všeč, samo pol so še pa kake malenkosti ki me motijo pa je to to.. )
Če se jaz zapičim v neko stvar, ki mi reeeees ni všeč se mora res zgoditi skoraj čudez, da dam knjigi višjo oceno :D

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 19 avg 2013, 19:41

Jst pa mam neko noro srečo zdele očitno..zadnje 3 knjige, ki sem jih prebrala so bile vse hudo dobre! Pravkar končala z Pulse (Collide #2) od Gail McHugh :024: Gavin Blake earned himself a #2 spot on my book boyfriend list (#1 still goes to Kellan d00h :eyebrows: ) Glavna karakterja sta kul, their love is just.. aaaaahhhhhhhh :020: there is some serious hotness in there too :eyebrows: Res lepa zgodba, v prvi knjigi sicer malo bolj boleča (in tudi proti koncu druge knjige), dobre knjige nenazadnje le niso tiste, pri kateri ne občutiš cele palete čustev. V glavnem priporočam! Romantiki boste požrli ti dve knjigi :wink:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 19 avg 2013, 20:43

Ulala, a mi pošlješ prosim? :024:

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 19 avg 2013, 20:52

Ulala, a mi pošlješ prosim? :024:
maš na ZS :wink:

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 11 sep 2013, 21:10

Slika
Pravkar prebrala :112: I'm in shock :t9512: I want a different ending! How could she do that to me?? She broke my heart :cry: btw I'm talking about the author.
Drugače je pa dobra zgodba, razvija se čez celo knjigo, konec je pa zelo nenaden in zelo hitro se zaključi vse skupaj..

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 17 sep 2013, 16:36

Oh. My. God.
Slika

A si predstavljate da bi S.C.Stephens napisala 4 knjigo o Kellanu in pol bi dejansko ugotovili da je 4.knjiga paranormalna?!?

Noooo tak šok sm jz doživela, ko sem prebrala The Devil's Masquerade: The Poison (The Devil's Eyes #4) by Jennifer Loren. Res sem komaj čakala tole knjige (kljub temu,da je bilo rečeno da bo tole triologija). Prve tri knjige so mi konc hude, mafia scene+romaca, zame perfektna kombinacija. Torej sploh ni blo nič paranormalnega not in pol tole sranje od četrte knjige. Pa še glavni moški lik Nick, je čisto drugačen kot v prvih treh knjigah!!

Ne razumem kaj se dogaja s to pisateljico. Izdajo zadnje knjigo je že 6x(!!!) prestavla in pol zdaj pravi, da je ne bo izdala, dokler predhodne knjige ne dobijo dovolj (dobrih) reviews. Fuck this shit!
Kaj se je zgodilo s temi pisateljicami?!?

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 19 sep 2013, 15:24

Slika

Meni je tale bla ena najboljših letos.. skooooooooooooooraj bi jo dala v isto kategorijo kot TFiOS, Sea of Tranquility in Vain (my all time favourites)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov