Berimo skupaj

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

Re: Berimo skupaj

PrispevekNapisal/-a mejmi » 09 mar 2013, 14:34

Pametno :)) jaz je tudi nisem do konca prebrala..

Moram najt neko knjigo 6/5 :D Je ze kar nekaj časa minilo odkar me je kaka knjiga ful navdušla :S Nevem, če ni bla Vain zadnja taka wow.. I need a new wow book :( maš kak predlog? (pa po moznosti z hea :D )
Mene je nazadnje Fallen Too Far by Abbi Glines nadvse navdušila. Ne vem, če si že brala ali ne. XD
Kak je zanimivo, kako različne knjige so nam všeč, hehe... Mi smo se pa ravn zadnjič menle... Fallen Too Far ajde, je še bla nekak, čeprav sm ji dala 4 oceno, ampak drugi del Never Too Far, ko je zdaj prišel ven, sm ji pa dala 2 oceno, ker sem misla da bom znorela... tak težko sem se prebila do konca, ko že dolg ne... mogoč je to krivo, da sm preveč takih knjig prebrala, ker je bla nenormalno predvidljiva, ona je celo knjigo sam dvomla v njega, on se ji je celo knjigo sam opravičeval in takoj ko je reku "sorry" je blo vse pozabljen do naslednjič, ko je spet začela razmišljat da nista za skupi... v zgodbi ni čisto nič takega, kar še nisem prebrala nekje drugje... ne vem, glede na to, da je to NA knjiga, se mi zdi da je pisanje od avtorce totalno na YA nivoju, ker po mojem osebnem mnenju no, se noben karakter ne obnaša in razmišlja letom primerno... sej pravim, mogoč je krivo to, ker sem velik takih knjig že prebrala in me je pol to najbolj zmotlo, da mi je začela knjiga it na živce... in totaln ne štekam, kak lahk ma taka bukva oceno skor 4,5 na GR... :?
Meni Fallen Too Far sploh ni bla všeč, komaj sem se prebila skoz knjigo pa sem ji pol dala oceno 2. Men je bla čist na primitivnem nivoju napisana, dialogi so bli kar nekaj..nevem, sploh mi ni bla všeč. Pa mi tudi ni jasno kak mata lahko oba dela tak visko oceno :O
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 mar 2013, 15:38

Bi kdo šel re-readat City of Bones še pred avgustom? :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 30 mar 2013, 15:47

I don't think so, ker pol bom pomoje samo razočarana nad filmom :/ :D
(to nima veze z izbranimi igralci pa nič.. ampak samo z tem, da si jaz pač v glavi vse nenormalno awesome ustvarim in pač noben film ne dosega mojim pričakovanjam :D Če pa mine več časa med tem, ko knjigo preberem in ko izide film, pa ze malo pozabim pa pol ni tak grozno :D )
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 mar 2013, 16:19

Jaz sem jo prebrala pred 3 leti... in bi zdaj še enkrat, da malo obnovim...ampak zagotovo prej kot 3 mesce pred filmom, ker drugače bo res bedno :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 30 mar 2013, 16:33

Jst sm mela tako hecno obdobje ko sem cel mesec sam TMI brala. Pomoje sem šla več ko desetkrat čez. :huhuhu: Tkoda dvomim, da rabim obnovit. Ampak bi mogoče vseeno še enkrat prebrala, samo da vidim če bi mi bilo še zmer tok awesome :P

Je pa čist res to kar mejmi rekla :| :D
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 31 mar 2013, 20:28

Extendam svoje povabilo na knjigo ali audiobook :twisted:

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 31 mar 2013, 21:03

Jaz sem si na mojo Blush že dala vse dele do zdej izdane..ker sem tudi že tok dogo nazaj brala (in zadnjih dveh sploh se ne), da moram malo osvežit..ampak še ne vem kdaj točno se bom spravla...zdej aprila bo bolj študijska literatura na vrsti...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 31 mar 2013, 23:48

Bi kdo šel re-readat City of Bones še pred avgustom? :D
Jaz.
Extendam svoje povabilo na knjigo ali audiobook :twisted:
Se odzivam tudi na to povabilo! :-P Že neki cajta nisem poslušala audiobooka, pa bi prav popestril moje vožnje s trolo. Are you up for it? :eyebrows:
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 apr 2013, 16:11

Wiiii :thumbup: :thumbup:

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 01 apr 2013, 16:34

Sam zdej rabva nekje dobit audiobook, razen če ga že imaš? Ga mogoč ima katera druga in ga bi poslala? Če ne bo pa treba pobrskat malo in ga najt.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost