Berimo skupaj

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Berimo skupaj

PrispevekNapisal/-a Ever » 20 feb 2013, 20:28

Ok...tu se lahko najdemo za skupna branja :D Ni bralni izziv, ampak tako kot smo se tri zmenle v Čvekarije, da bi šle rereadat BD, se lahko tu dogovorimo še glede kakih drugih skupnih branj.

Torej, gremo res skupaj rereadat BD? :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
illy
Siren

Re: Berimo skupaj

PrispevekNapisal/-a illy » 20 feb 2013, 20:51

I'm in :-D :thumbup:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 20 feb 2013, 20:59

Tudi jaz :) Opozarjam edino, da mogoče nebom ravno takoj prebrala, ker imam namen še eno knjigo brat :) Definitivno pa sem zraven! :jupi:

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 21 feb 2013, 10:14

ooo zakon tale tema! :122:

Ja gremo ja :) Jaz mislim, da še mam na računalniku epub kar, tak da bom kar začela :) :017:
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 21 feb 2013, 13:56

:thumbup: :thumbup:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 22 feb 2013, 11:21

Kak napredujete? Jaz še eno knjigo zraven berem, oz. sem jo ze prebrala.. :017: ..tak da napredujem bolj počasi :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 feb 2013, 13:05

Jaz sem na 50% :D

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 22 feb 2013, 13:22

Mene kar nekaj stvari pri BD ful moti, pa sem mislila, da me po enem letu več nebo, ampak nič ne pomaga. Še vedno je 4/5 NAJVEČ kar ji lahko dam. Preveč me razpizduje (? :D ) ta knjiga :D

Tebi je bla 5/5? Meni ful ni blo jasno zakaj ste vse ble tak noro navdušene nad knjigo..mislim, saj meni je bla tudi ful dobra. Ampak mi je preveč stvari šlo na zivce.. :S Še vseeno drzim pesti, da bo boljše drugič. Sem pa nekje pri 35%

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 feb 2013, 13:44

Jaz moram rečt, da mi trenutno po ponovnem branju ni za 5. Pa sem ji prej dala .

Slovničnih napak je čisto preveč...Travis je na cajte ful drama queen, da hell? Abby pa tudi... WTF?

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 23 feb 2013, 11:47

Meni je ze na začetku blo vse malo tak tak :D Pa tisto z vegasom mi ni glih nekak pasalo zraven, pol pa še ono z travisom. Nevem, Travis je res mal drama queen :D Pa tisto, ko je celo sobo razbil zarad tega, ker je ona šla domov... crazy much?

Res je, da je prva taka knjiga, ki sem jo brala, ampak so še veliko boljše out there. :017:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 6 gostov