Kako naj spet najdem reading mojo?

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
vogue shadowalker
Elf

Re: Kako naj spet najdem reading mojo?

PrispevekNapisal/-a vogue shadowalker » 01 dec 2013, 20:21

ok haha vidim, da si moram prav zdaj že nekakšen list napisat :D
butterflies are, proof that
you can have a second life.

http://instagram.com/itsninazidaric

Uporabnikov avatar
Hitch
Human

PrispevekNapisal/-a Hitch » 01 dec 2013, 20:25

na goodreads se prijavi, če še nisi. tam si z lahkoto delaš sezname.

vogue shadowalker
Elf

PrispevekNapisal/-a vogue shadowalker » 01 dec 2013, 20:36

dobra ideja sem mislila, da je samo za iskanje knjig in citatov....

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 01 dec 2013, 22:24

za začetek priporočam The shining. Izjemno grozna. Vsaj meni je bla, no. :)
hladilnik, ne? :-D
dobra ideja sem mislila, da je samo za iskanje knjig in citatov....
ah kje, GR je ful fajn, vsaj meni. Si narediš svojo knjižnico, maš razne giveawaye, poleg iskanja knjig in vseh citatov, reviewi, res je dobro. Samo priporočam ti da si že na začetku probaš police nekako uredit po tem, kar boš potrebovala, da ti ne bo treba potem ko boš imela par sto knjig že dodanih, ker to zna bit potem malo zoprno :)
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 01 dec 2013, 23:28

ah kje, GR je ful fajn, vsaj meni. Si narediš svojo knjižnico, maš razne giveawaye, poleg iskanja knjig in vseh citatov, reviewi, res je dobro. Samo priporočam ti da si že na začetku probaš police nekako uredit po tem, kar boš potrebovala, da ti ne bo treba potem ko boš imela par sto knjig že dodanih, ker to zna bit potem malo zoprno :)
Amen sister! Jaz si jih nisem od začetka in zdaj je ze tak ubitačna situacija, da niti več nočem novih knjig dodajat, ker se več nič ne znajdem :D En dan (ali 5) si moram vzet časa in it skozi vse knjige pa jih lepo uredit :D Mam sicer NA/YA/adult, Paranormal, dystopian pa take fore.. ampak sem to prepozno začela dodajat in mi itak skoraj nič ne pomaga :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

vogue shadowalker
Elf

PrispevekNapisal/-a vogue shadowalker » 02 dec 2013, 12:52

Amen sister! Jaz si jih nisem od začetka in zdaj je ze tak ubitačna situacija, da niti več nočem novih knjig dodajat, ker se več nič ne znajdem :D En dan (ali 5) si moram vzet časa in it skozi vse knjige pa jih lepo uredit :D Mam sicer NA/YA/adult, Paranormal, dystopian pa take fore.. ampak sem to prepozno začela dodajat in mi itak skoraj nič ne pomaga :D
Si bom zapomnila!! Hvala vama :-)

Uporabnikov avatar
Hitch
Human

PrispevekNapisal/-a Hitch » 02 dec 2013, 18:29

ne pozabit potem, ko se prijaviš, delit svojega profila sem, da se lahko spoprijateljimo. :D

vogue shadowalker
Elf

PrispevekNapisal/-a vogue shadowalker » 02 dec 2013, 18:58

ne pozabit potem, ko se prijaviš, delit svojega profila sem, da se lahko spoprijateljimo. :D
https://www.goodreads.com/user/show/261 ... hadowalker here u go peps. uredila bom takoj, ko pridobim malo časa pa bom še naredila list po vaših predlogih in idejah :D

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 04 dec 2013, 11:38

dodano ;)

tud js ti zelo ZELO (!!!!!!!!!!!!!!!!!!) priporočam, da si urediš svoje mape že na začetku, ker ko se knjige nabirajo se hitr zgodi, da lahk maš celo zmedo... ko maš 50 knjig gor, ni panike če maš 3 kategorije... ko jih maš pa več, je pa katastrofa iskat, ker pol pozabiš kam spada... tk da ti res na srce polagam, da si čimbolj razdelaš mape in redno vpisuješ knjige tja...
:104: moje police so katastrofa, verjetn bom dodala več map pa z 2014 začela mal bolj razdelat zadeve, pol pa vseh 6000 knjig za nazaj urejat... me že kar glava boli... verjetn mi za nazaj itak ne bo ratalo, pa tud nism najbolj ziher, da se mi da vse za nazaj spreminjat, ker to je fuuuuuuuuul dela :118: sam po drugi strani bi pa rada mela urejeno, ker zdaj je blaaaah vse skupi :thumbdown:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 dec 2013, 13:50

^What she said :D Prej začneš urejat stvari, boljše je. Meni je žal, da nisem, zdaj se mi pa za nazaj vseh 1000+ knjig res ne da razdelit v kategorije :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov