International Book Giveaways

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

International Book Giveaways

PrispevekNapisal/-a Ever » 20 avg 2010, 20:10

Book Giveaways so v tujini nagradne igre, ki jih organizirajo Book Bloggerji. Ponavadi dajo za nagrado knjigo, ki so jo že prebrali in dobili kot ARC (Advance Reader Copy).

FreakChiq je predlagala, da bi se organizirala in se prijavljali na te International Book Giveaways, nato ko bi pa jo kdo dobil pa bi si jo med sabo po Sloveniji pošiljali dokler vsi ne preberemo.

Meni se ideja zdi super, vprašanje pa je koliko se nas bo za to odločilo.

Fajn bi bilo, da imate vsi, ki se boste to šli, Twitter račun, ker tam najlažje pridobiš več točk za sodelovanje. Včasih je dobro, da imaš tudi blog in tam širiš glas o nagradni igri.

Sej, ko boste prvo tako nagradno igro vidli, boste pogruntali kaj je treba storiti ;)

V to temo pa bomo lepli take International Book Giveaways in nato potrdili prijavo :)

Če nam ne zlaufa, da bi kdo dobil ali pa da bi se dogovorili za pošiljanje knjig po pošti pa bo to pač tema samo za tiste, ki se na take nagradne igre prijavljamo :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Pam
Fairy

Re: International Book Giveaways

PrispevekNapisal/-a Pam » 20 avg 2010, 22:37

Twitter imam, bloga nimam (več), jaz sem za! :)
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 21 avg 2010, 10:52

Čimveč nas bo sodelovalo večje so šanse (or let's hope it is so :P )

Nagradne igre:
Matched od Ally Condie [Link] | End date: August 28th, 2010.
Rules of Attraction od Simone Elkeles in še dosti drugih [Link] | End date: August 31st, 2010.
Dva ARC-ja, ki sta na "Guess the Cover" sliki [Link] | End date: August 31st, 2010. | Problem: Če nisi iz US/CA moreš sam poštnino plačat.

Kolko pride poštnina iz ZDA? Da vidim, če se splača. :)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 21 avg 2010, 10:58

Pomoje je poštnina ful draga... Eno z Nemčije sem enkrat vprašala, ko je sodelovala na tem international touru pa je rekla da je čez 10€, zato se mi je pol brezveze zdelo sodelovat...za 10€ jo že kupiš lahko pa je tvoja :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 21 avg 2010, 11:10

Če je dala ona tolko, te pride nas še ziher 2x več.
Jap, ne splača se. Too bad. :)

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 21 avg 2010, 14:56

boah včasih majo eni tolko teh točk, da mi kr mine sodelovat. Eno sem našla ko prisežem, da je mela 500 stvari, ki bi jih lahko naredo in si tak pridobil točke.

Amy and Roger's Epic Detour od Morgan Matson in več (you pick the book) [Link] | End date: September 2nd, 2010
Mockingjay od Suzanne Collins in še polno drugih (you pick up to 3 books) [Link] | End date: September 19th, 2010

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 21 avg 2010, 20:12

Jaz pa ne vem na katere sem se že prijavla zdaj pa se na ene ne upam :oops:

Pišuka... Kak naj vem, če sem se že al se še nisem? :?

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 22 avg 2010, 10:16

Hehe jaz v takih primerih mojga brudera uporabim hehe. Pač na njega dam vse skupaj. :P
Aja veš kaj me zanima, kak deluje princip teh točk? Se sploh splača sodelovat, če recimo ne zbereš nobene dodatne točke? Ali pa recimo samo 2, 3?

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 avg 2010, 10:30

Ja, se splača :)

To deluje isto kot nagradne igre v Bralnici (pa isto kot v Hunger Games) ;)

Primer:
Ti se prijaviš s 3 entryji, jaz se prijavim z 2 pa Pam s 4. To pomeni, da je v bazi shranjeno:

FreakChiq
FreakChiq
FreakChiq
Ever
Ever
Pam
Pam
Pam
Pam

Zdaj pa sistem iz tega vrstnega reda izbere naključno enega :) Največ možnosti ma res Pam, ampak to ne pomeni, da jaz ne morem bit izžrebana :) Samo malo sreče rabim hehe :)

Več obrazcev izpolniš, več maš entryjev, več prostora zavzameš v bazi :) Zdaj pa če se na ful nagradnih iger prijaviš, enkrat boš že mel srečo :) Pa če nas bo več sodelovalo pa se res tak zmenimo, mamo še večje področje pokrito hehe :)

Jaz mam blog zato ne morem tak švinglat :P Bom še malo počakala :)

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 22 avg 2010, 10:53

Torej tudi če se ti samo 1x prijaviš si v bazi 3x, ker si twittal stvar in jih followaš via twitter, blogger or whatever? :)
In če tam piše pol recimo new follower +2 potem pomeni to, da si še 1x več not?
Sem prav razumela?

Če ja, potem je to ql, ja :)
Res da majo tisti, ki majo twitter, blog, facebook in še vse drugo, več šans, ampak vseeno ni tak hopeless, kot sem si mislila. Now I feel better hehe.

Za 1x glih nea deluje tak, kot da nas kaj dosti sodeluje :/
Čeprav se meni ideja sploh nea zdi nora, sploh če si book lover.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost