International Book Giveaways

Kaj beremo, pišemo, knjižnice, napovedniki, najlepše in najgrše platnice, eknjige, ...
Uporabnikov avatar
illy
Siren

Re: International Book Giveaways

PrispevekNapisal/-a illy » 22 apr 2013, 01:06

This giveaway is US Only
Za nas pride v upoštev samo prvi giveaway, za ebook Damaged :027:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 22 apr 2013, 01:19

This giveaway is US Only
Za nas pride v upoštev samo prvi giveaway, za ebook Damaged :027:
Jz ful igram teh giveaways, ki veljajo samo za US in se je zgodilo da sm zadela in pol sem pač malo zatokala iz kje sem, da tukaj itak nimamo nič takega, pa fuuuuuul pohvališ knjigo, da si jo prebral in kako je oh in sploh in si res želiš to nagrado in voila, dobila sem jo (in to se je že 3x zgodilo) :angel: :019:
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 22 apr 2013, 01:22

Jz ful igram teh giveaways, ki veljajo samo za US in se je zgodilo da sm zadela in pol sem pač malo zatokala iz kje sem, da tukaj itak nimamo nič takega, pa fuuuuuul pohvališ knjigo, da si jo prebral in kako je oh in sploh in si res želiš to nagrado in voila, dobila sem jo (in to se je že 3x zgodilo) :angel: :019:
:o :shock: a res al kaj? hahahaha carica :-D :rock:

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 22 apr 2013, 01:39

Pa ja, če mi na živce grejo z unim US only. Oni komot dobijo podpisane knjige, letos je ful ogomno enih book signings in pol še ko majo kak giveway kao US only! In mi naj bomo zadovolnji samo z e-knjigami?
Nope :120:

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 22 apr 2013, 11:03

Pol pa se čudijo zakaj smo pirati :pirat:

Mene tudi to moti :) Če smo že pri podpisih, če katera zve da kakšen kul avtor podpisuje naj javi!
Lani ali predlani je bil George R. R. Martin nekje blizu. Jaz bi bratu zrihtala podpisano knjigo za RD :(
Vem, da imajo eno foro da pišeš na eno spletno stran, katere knjige bi imel podpisane (vsaj John Green ima tak) ampak je ziher ful drago.
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 22 apr 2013, 11:47

Pa ja, če mi na živce grejo z unim US only. Oni komot dobijo podpisane knjige, letos je ful ogomno enih book signings in pol še ko majo kak giveway kao US only! In mi naj bomo zadovolnji samo z e-knjigami?
good thinking :thumbup:

js pa nikol nism igrala giveaways, če je blo US only, al pa US/Canada only, ker bi bla totalka razočarana, če bi zadela, pol pa nebi dobla nagrade zato ker se kao nism pravil držala... Mi gre pa na živce US only ja... ker oni že itak lahk na teh tours pridejo do podpisanih knjig, kar mi ne moremo, pa tam hodijo ti znani avtorji po šolah, po knjigarnah itd... ka pa nej mi tu? Pol pa še PREK GIVEAWAY ne morš do te knjige, ker je US only, sam zato kwer je kao poštnina... ma daj no... bedno... :thumbdown:

Pha, sicr pa ni nekega straha, špilam že vse možne giveaways ne vem kak dolgo, pa do zdaj še nism mela sreče s kako knjigo...
ti si pa zadela že ful podpisanih knjig, a ne? Že sam na FB ko objavljaš kaj dobiš jih je že cel kup, madonca maš srečo, zakon to!!! :vso_cast:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 22 apr 2013, 12:22

good thinking :thumbup:

js pa nikol nism igrala giveaways, če je blo US only, al pa US/Canada only, ker bi bla totalka razočarana, če bi zadela, pol pa nebi dobla nagrade zato ker se kao nism pravil držala... Mi gre pa na živce US only ja... ker oni že itak lahk na teh tours pridejo do podpisanih knjig, kar mi ne moremo, pa tam hodijo ti znani avtorji po šolah, po knjigarnah itd... ka pa nej mi tu? Pol pa še PREK GIVEAWAY ne morš do te knjige, ker je US only, sam zato kwer je kao poštnina... ma daj no... bedno... :thumbdown:

Pha, sicr pa ni nekega straha, špilam že vse možne giveaways ne vem kak dolgo, pa do zdaj še nism mela sreče s kako knjigo...
ti si pa zadela že ful podpisanih knjig, a ne? Že sam na FB ko objavljaš kaj dobiš jih je že cel kup, madonca maš srečo, zakon to!!! :vso_cast:
Zadnja dva mesca sm zadela ful knjig, to pa zato ker sem res iste igre igrala vsak dan. Čeprav sm ful opazla da to rata obsesija. Ja res da se kej dobi, sam dve urci zagonit za to da šeraš vse giveaways je pa too much. Prou umirit se moram, se mi zdi :)
Ummm...drugače pa ful unih knjig, ki jih imam na fb je tudi kupljenih. Ker v zadnjem letu sem res nabrala teh knjig. S tem da je vse zmiksano: kupljene, dobljene in "poznastva".

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 22 apr 2013, 12:40

alessya, točno vem kaj misliš, jaz mam kr odprte zavihke s temi giveawayi in potem vsak dan sharam/twitam/karkoli pač že hočejo. Najbolj mi gre pa na živce da potem ko se zaključi, ne objavijo zmagovalcev in me prav ima, da bi jim pisala pa jih uprašala. In seveda upaš pa upaš da boš kaj dobil, pa nič sreče. Edino kar mi je ratal, je bla ta zadnja nagradna igra preko Bralnice, ko sem dobila knjigo od Nicholasa Sparksa :-D :jupi: jo moram jutri na pošto iskat ker me ni blo doma zdej.

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 22 apr 2013, 14:21

Jaz sem nedolgo nazaj tud bla kinda obsedena z vsemi temi blog hopi in raznimi nagradnimi. Sherala prek twittera skoraj vse. Dokler nisem opazla, da so zadne čase ti blog hopi ful pridobili na popularnosti in posledično nisem več nobene knjige zadela. Od te dalje še sicer sodelujem ampak zdaleč ne več tak zagriženo. :) Razen seveda če je kaka nagrada, ki bi jo RES rada mela.

Če mene kje US only razpizdi, je to te, kadar je za nagrado Amazon GC. Ne razumem zakaj je treba GC pod us only dat. Res ne. Amazon ja pošilja ziher po večini sveta. Zakaj mora GC bit pol us only če pa ti kodo po faking mejlu pošlejo? Stupid. Stupid. Stupid. *facepalm*
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 22 apr 2013, 15:09

:104:

Ista fora:
US only maš pravo knjigo ali Ebook do npr. 20 dolarjev po izbiri od BD
a international pa lahk dobiš sam eBook...

v čem je tu fora? Sej BD pošilja po faking celem svetu brez poštnine...

gift card je pa itak uber stupid da je US only :109:

fora taka da fore ni :109:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost