Dodajanje knjig s strani uporabnikov

Vse kar nam želite sporočiti lahko objavite na tem forumu in z veseljem vas bomo poslušali.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Dodajanje knjig s strani uporabnikov

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 okt 2010, 21:36

V Bralnici se je uvedla možnost dodajanja knjig s strani uporabnikov :) V to temo lahko pišete karkoli glede tega :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Dodajanje knjig s strani uporabnikov

PrispevekNapisal/-a skyline » 11 okt 2010, 23:04

jeeeeeeeeeeeeej... moja prva knjiga je gor... hehe... Am I stupid to feel proud??? :P Don´t comment on that :lol:

Pa prosla bi za kak nasvet, kak naj pišem OPISE knjig, ker to sem se taaaaaaaaak mučla, sej vem da se sliši smešno, ampak ful težk je napisat par stavkov o knjigi, ko sem jo prebrala, pa bi najraje kr vse napisala kaj se dogaja, pa čeprav vem da ni to fore pol :lol:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
krisa
Human

PrispevekNapisal/-a krisa » 12 okt 2010, 00:46

js sm ista.. pa ful preveč hočm da je prfekt.. :S po pravici, js mal poguglam kaj kak wiki ipd. pravjo o plotu, pa nekak skombiniram z lastnimi mislimi.. pa je :) (pa nism zadovolna ponavad :oops: )
Perhaps without the lows, the highs could not be reached.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 okt 2010, 13:40

skyline ti pa si pridna zadnje dni :thumbup: :D Za ono kaj sva se menle še nisem mela časa :oops:

Mislim, da vam gre glede opisov čisto dobro :)

Pač fajn je, da malo namigneš o čem se gre, tistih glavni stvari pa ne poveš :D Sicer pa tudi, če se kaj preveč izda, ni nič narobe - jaz ponavadi pozabim o čem se je šlo, samo da se mi je zgodba zdela dobra :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 okt 2010, 14:20

Za ono kaj sva se menle še nisem mela časa :oops:
Ni panike, čudno se mi zdi, da ni knjig gor, zato ker sem našla na nekaterih straneh, da obstaja eBook za ti dve knjigi, ampak očitno nihče noče delit :thumbdown: Drgač sm pa že probala skenirat, pa je 1 slika (kao 2 strani, pa da se dobro vidi, resolucija mal boljša) 350 KB, sam to bi bil pol tako velik skupen pdf, kot bi si film dol potegnu :thumbdown:

Drgač sm pa že na polovici druge knjige in mi je zgodba res svetovna, pogledla sm že trailerje za tretjo, pa komi komi komi čakam Absolution - 3.del in zadnji (novembra bo :lol: ), tk da če je kdo še tak obseden kot jaz s Heavenly pa Penitence (Jennifer Laurens) naj pove, lahko posodim knjigi za prebrat (čeprav močno dvomim, da je kdo še tk obseden :lol: ).

:drools: :drools: :drools: :drools: :drools: :drools: :drools: :drools: :drools:

http://www.youtube.com/watch?v=uQV0t8Ko ... embedded#!

http://www.youtube.com/watch?v=ot3dB6pb ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=NECdqbee ... re=related
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 15 okt 2010, 14:34

Jaz, trailere sem že vidla. Pa v Grazu sem iskala knjigo pa je niso meli. :thumbdown: Kak zdaj, so ebooki al ne? Jaz sem brala, da jih ni. :?
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 okt 2010, 14:40

Ni jih, skyline bo skenirala :D

Veš kak je to - ko daš v PDF se potem resolucija zmanjša + kvaliteta se zmanjša in nastane normalna velikost (skoraj normalna no - malo večja je, kot samo text). Jaz sem 100%, da je kje kak program ko to naredi, ampak bo treba pobrskat za njim :D

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 okt 2010, 15:09

Hehe, pol lahk js počas kr štartam, kr glede na to kolk je strani, lahk skeniram tri tedne brez predaha, pa mogoče, ampak res mogoče, bi bla fertig :lol:

Ti bom poslala na info mail, kak scani sploh zgledajo, pa boš povedla, če je sploh OK to :mrgreen:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 okt 2010, 15:11

Ok, te pa pošlji :)

Če kera ve za ta program, se naj kr oglasi :D

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 15 okt 2010, 18:14

"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost