Registracija

Vse kar nam želite sporočiti lahko objavite na tem forumu in z veseljem vas bomo poslušali.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Registracija

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 maj 2011, 06:44

Vsem novoregisitriranim uporabnikom se opravičujem, ker bodo mogli čakati na mojo potrditev registracije, ampak teh spammerjev imam danes dovolj in ne bom več dovolila, da nam uničujejo forum.

Torej, če ste se registrirali pa se ne morete vpisati je to zato, ker vam še nisem potrdila računa - se bom potrudila, da bo v roku enega dneva vedno potrjen. Dobrodošli tudi na forumu :hug1:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Gale
Pixy

Re: Registracija

PrispevekNapisal/-a Gale » 04 jan 2014, 22:53

Fora je, da taka CAPTCHA

Slika

ne nudi nobene zaščite pred spamboti, saj jo je trivialno programsko analizirat. Na svojem forumu uporabljam kar simple Q&A vprašanje za verifikacijo, ki deluje mnogo bolje: https://t-2.rula.net/ucp.php?mode=register
“I had to do that. At least once.”
― Gale, Catching Fire

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 05 jan 2014, 08:15

Hvala, sem že poskusila pa sem imela neke težave - but I will give it a try again. Dobrodošel!

Edit: mislim, da sem uredila :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Gale
Pixy

PrispevekNapisal/-a Gale » 05 jan 2014, 23:04

Bolje, ampak jaz ne bi povedal možnih odgovorov :) Pa staro CAPTCHO lahko brez strahu ukineš, ker je 0% učinkovita. Ampak po želji :)
“I had to do that. At least once.”
― Gale, Catching Fire

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost