Nove stvari v Bralnici

Vse kar nam želite sporočiti lahko objavite na tem forumu in z veseljem vas bomo poslušali.
Uporabnikov avatar
Carmina
Elf

Re: Nove stvari v Bralnici

PrispevekNapisal/-a Carmina » 19 jun 2011, 16:29

Lahko predlagam še kak smajli? Samo predlog, če meniš, Ever, da jih je zadsti, potem no problem.

http://www.ringaraja.net/forum/sex_in_% ... 986/tm.htm
Tale, ki se smeje in udarja z roko, mi je svetoven. No, tema je pa bila tudi taka, da sem se nasmejala zraven :tralala:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 jun 2011, 17:54

Seveda :)

Je že zrihtano :)

:huhuhu:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 nov 2011, 14:17

Od včeraj dalje na Bralnici več ne bo prenosov... Tudi temo s prenosi sem naredila vidno samo za registrirane uporabnike, admina.

Vem, da bo zdaj verjetno malo popularnost padla, ampak ne bom tvegala kakih sodišč in podobnih for :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 15 nov 2011, 18:10

Uf to bodo še večje pritožbe kje so prenosi kot pa prej. :D Mene ne moti, se bom že znašla tak kot do zdaj. ;)
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 nov 2011, 18:14

Ja, verjamem :D Ko vsi ugotovijo, bo prava nevihta v Bralnici hehe :)

Ma ja saj...še si bomo pomagali, samo malo bolj diskretno ;)

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 15 nov 2011, 20:48

To pa res ni nek velik problem, poiščemo malo na kšnih torentih, spletnih straneh. Če se pa ne najde pa če katera od nas ima pa šeramo tukaj/mail :D
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 15 nov 2011, 22:44

K bi lahko folk namesto da bi se pritoževal pač na forumu povprašal če ma kdo že zloadano da mu pošlje in bi bla stvar rešena. Itak imamo pomoje vsi skupaj pokrite pretty much vse knjige, ki se jih je dalo iz tam prenašat :D Tko vsaj ne bo nobenih problemov in tveganj.
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 22 nov 2011, 19:25

Sem po dolgem času spet na bralnici in sem opazila, da ni prenosov. Sem takoj šla pogledat če kje kaj o tem piše. Škoda. :roll:
Nazadnje uredil/a vamp dne 29 nov 2011, 07:59, skupaj urejeno 1 krat.

prestica
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a prestica » 29 nov 2011, 07:43

Že dolgo časa spremljam bralnico in od takrat lahko rečem, da sem si želela Kindla. Naredila sem si seznam knjig, ki bi jih prenesla in potem z užitkom brala. Zdaj, ko imam koooončno Kindla, pa ugotovim, da se ne da več prenašat knjig. :o
Čist razumem, da je bolje umakniti prenose, kot se ukvarjati s kakimi pregoni, toda vseeno sem bila žalostna.
Torej, kje lahko iščem brezplačne knjige? Partis?

prestica
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a prestica » 29 nov 2011, 08:09

Še eno vprašanje: glede na to, da so na mojem seznamu več ali manj knjige, ki so tukaj kar popularne, predvidevam, da jih ima katera sigurno že prenešene. Bi bila katera tako prijazna in mi jih poslala po mailu? Pač eno po eno, ali par knjig skupaj. Saj file verjetno niso tako veliki. Lahko pa jaz tudi pošljem usb ključek po pošti.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov