Sprememba strukture foruma

Vse kar nam želite sporočiti lahko objavite na tem forumu in z veseljem vas bomo poslušali.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Sprememba strukture foruma

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 dec 2012, 22:15

Malo se bo spremenila struktura foruma, ker je skyline prišla na eno prav kul idejo... več povem jutri, zdaj zapiram računalnik.

Oni novi forumi, ko so zdaj prazni, jih prostim tak pustite pa ne odpirajte novih tem noter. Hvala.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Sprememba strukture foruma

PrispevekNapisal/-a skyline » 05 dec 2012, 01:01

daj no, daj no, daj no... "moje" teme morm ofnat... :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:

:zvizgac: :zvizgac: :zvizgac: :zvizgac:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 05 dec 2012, 07:39

Aja LOL, sorry, mislila sem za druge vse... glede na to, da so to res tvoje teme :D Ti zrihti to kar sva se menle - pa lahko še ostalim razložiš kak bo (lahko kr kopiraš to kar sva se na ZS menle).

Ker jaz sem danes malo zasedena, mam izpit - držite pesti - tak da pridem popoldan pol domov pa se vam takrat posvetim :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

janina
Human

PrispevekNapisal/-a janina » 05 dec 2012, 17:49

Upam, da je izpit uspešno za tabo, zdaj me pa zanima kaj sta naumile? ;)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 05 dec 2012, 18:10

Evo me, ja. Ja, 10 sem dobila :)

Anyway... Fora teh dveh novih forumov bo to, da bodo v vsakem izmed teh forumov teme: YA, NA, Adult, M/M... pa še kaj. Torej bomo imeli romantične YA, paranormalne YA, romantične NA, paranormalne NA in tako dalje.

V vsaki od teh tem bo prvi post tabela, v kateri bo seznam knjig, žanr knjige (angeli, fantazija, vampirji,...), datum izzida, stran oz link do strani na kateri se nahaja opis in še kaj. Tako da bo v bistvu v enem postu pregled nad celotnim paranormal YA, romantičnim NA in tako dalje.

Potem pa bomo po prvem postu objavljali te knjige pa napisali kere priporočam in tako dalje. Podobno je že zdaj v eni temi - ampak mislim, da samo tam pri knjigah za odrasle al pri M/M. Tak pa bomo v bistvu nad večino teh kategorij imeli nadzor.

V teh temah pa bodo lahko objavljali samo tisti, ki jih dodam v skupino The Book Crusaders - zaenkrat sem dodala tiste, ki so se ponudile pri bravnih izzivih, če pa še bo kdo drug želel pa se bo z mano preko ZSjev dogovoril.

To na kratko.

Upam, da sem dovolj jasno napisala :)

janina
Human

PrispevekNapisal/-a janina » 10 dec 2012, 18:16

Priznam, da mi ni bilo čisto jasno, dokler nisem videla že izdelanega seznama. Videti je pa fajn :thumbup: .

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 10 dec 2012, 19:36

jst sm tok exicted za tole spremembo :D :tralala: :026: :014:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 11 dec 2012, 16:28

Slika

Po dolgih izčrpujočih pogovorih in neprespanih nočeh sma z Ever prišle do zaključka, da dokler se stvar ne zalaufa, bom js vpisovala v tabele, ker drgač je lahk totalna zmeda... tak da ignorirajte vse poste, ki govorijo kak se na forumih dela tabela, ker tega ne rabte... "vaše delo" je izpolnjevanje te tabele v excelu, ki je veliko prijetnejša na pogled:

TABELA ZA VNAŠANJE: http://www.sendspace.com/file/t9vq3a

spodaj v zavihkih izberete kategorijo in vnašate... rdeči zavihki so grejo v teme ROMANTIKA, zeleni zavihki kjer piše PARA spredaj, pa grejo v PARANORMALNO, FANTAZIJA, SCI-FI. Ko končate, mi jo pošljite na mail (zadeva: TABELA ZA VNAŠANJE) al pa jo uploadajte na net pa mi pošljite link v ZS... kakor želite.

Edine zadeve, na katere morte pazit so: predvsem PRESLEDKI

----> pri avtorju, kjer je so v imenu le črke:
PRAVILNO: C.J. Roberts (C.J. presledek Roberts)
NAPAČNO: C. J. Roberts ali C.J.Roberts

----> datumi:
PRAVILNO: 14. januar 2013
NAPAČNO: 14.januar 2013
knjige, ki še niso izšle, imajo RDEČ datum

----> pri naslovih knjig:
PRAVILNO: NASLOV (Serija 01)
NAPAČNO: NASLOV(Serija 01) in NASLOV ( Serija 01)

In da vam mal dvignemo motivacijo, sma se z Ever odločli, da tista ki bo najbolj pridna, dobi "nagradico" v obliki posebne značke konec meseca, da bodo vsi vidli who's the man of the month! Nek se vidi, brate! Js bom vnose od vsake štela, zato bi blo fajn, ko shranite zgornjo tabelo na svoj računalnik, jo preimenujete tak, da dodate svoj nickname iz bralnice - takole "tabele za vnašanje vaš nickname".

Pošiljate pa lahka sproti al pa ko se več vnosov vam nabere, meni je vseeno. Boljše je sicer sproti, da tud tabele sproti dopolnjujem, tak je veliko manj možnosti, da duplirate zapise.

:102: Pa to lahko delate VSI, ne samo The Book Crusaders skupina. :114:

navali narod, I'm waiting :eusa_dance:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost