Ostale tehnične napake

Vse kar nam želite sporočiti lahko objavite na tem forumu in z veseljem vas bomo poslušali.
Uporabnikov avatar
blacklove
Forest Spirit
Kraj: Lendava

Re: Ostale tehnične napake

PrispevekNapisal/-a blacklove » 06 avg 2010, 18:18

kot vidiš sem že itak navajena na to skakanje ;) ko urediš bom pa zelo hvaležna :)

imam pa še eno vprašanje...imam kar nekaj eknjig če se jih da naložiti mogoče kar direkt na bralnico?

Moby Dick, The divine comedy, Little women, James Potter, etc. vse v angleščini

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 avg 2010, 18:22

Bom se potrudla :)

Glede želj za nove knjige je pa tako, da mi jih lahko na mail pošlješ. Če zraven želje, še kot priponko dodaš PDF knjige, sem pa zelo hvaležna :D To pomeni, da samo naložim na en server in dodam opis in je zadeva rešena :) Mi olajša delo :)

Email je pa: info@bralnica.com :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
blacklove
Forest Spirit
Kraj: Lendava

PrispevekNapisal/-a blacklove » 06 avg 2010, 18:36

OK :D

Knjige že pošiljam :D nekatere so klasike zato se mi zdi da bi koga zanimale :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 avg 2010, 18:37

Ja, klasik nam manjka :thumbup: :thumbup: Jaz večinoma te aktualne dodajam, ker na tiste čisto pozabim... Dobro nam že gre, mamo že čez 300 knjig :D :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 09 avg 2010, 19:59

Nea glih tu sem spada najbolj, ampak da ne bom glih nove teme odpirala...
Na Bralnica.com mi je nekah uspelo, da je moj komentar 2x postan. Don't ask me why hehe samo en se lahko zbriše :) Se gre zbrisat ne?
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 09 avg 2010, 20:02

Ponavadi ga jaz, takoj ko ga vidim, izbrišem... Bo pa ta update narjen, ker ko se mi začne faks pa ne bom tako pogosto gor, ne bo ravno priročno, če bo celi dan tisti podvojen komentar tam :)

Tako da ja, da bo uporabnik lahko zbrisal svoj komentar (mogoče celo uredil?), bo urejeno v kratkem :)

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 24 avg 2010, 14:09

Če pri knjigi Mockingjay kliknem na Hunger Games #3 mi odpre le to knjigo in ne cele zbirke, medtem ko pri ostalih dveh zadeva deluje normalno.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 24 avg 2010, 14:11

Hvala :) Popravla :)

Tak sem v branje padla, da sploh nisem odpirala nič...samo da mam jaz moj PDF pa da bom ena prvih, ko ga bom prebrala :lol: Še v beležnico si zapiske delam o pomembnih stvareh :D :D

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 25 avg 2010, 11:28

Tole ma sicer bore malo provezavo z bralnico, amapak a kdo ve kaj hudiča je narobe, če te vrže z msnja in je edina stvar, k ti jo odpre na netu je bralnica+forum?
Dejansko. tut googla mi ne odpre.
Aja, pa rtvslo.si mi odpre.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 25 avg 2010, 13:53

Packet loss?
Idi v cmd-ja (start - run - vpiši v open: cmd) pol se ti bo pa okno odplo pa vpiši noter ping in tvoj IP and hit enter.
Potem, ko bo naredlo do konca, pa ti bo napisalo Packets: Send = ?? Received = ?? Lost = ?? in če maš tu 0 potem nimaš packet lossa in ni to krivo :)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Google [Bot] in 1 gost