Ostale tehnične napake

Vse kar nam želite sporočiti lahko objavite na tem forumu in z veseljem vas bomo poslušali.
Uporabnikov avatar
manty
Forest Spirit
Kraj: Celje

Re: Ostale tehnične napake

PrispevekNapisal/-a manty » 15 sep 2012, 16:58

ooo super hvala... :D zj pa dela :thumbup: ...mi je blo kr mal čudn...na javnem računalniku ziher nism bla sam pr seb doma pa pr mojem doma...:) ni važn zdej dela :026:
“If a book is really good, it deserves to be read again, and if it's great, it should be read at least three times.” ~ Anatole Broyard

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 12 nov 2012, 17:04

Zdravo!

Upam, da nisem zlo zgrešila teme, se mi je zdelo to najbolj primerno mesto za vprašat.. zanima me namreč, kako za vraga naj pošljem novo zasebno sporočilo (ali pa odgovorit na sporočilo, ki sem ga prejela), mi nikakor ne gre? Sploh nimam opcije dodajati prejemnika in vsebine sporočila. Res je, da dolgo nisem forumov uporabljala, menda se ni tako zelo spremenilo? Čist možno da sem sem kej spregledala spet, kot mi dostkrat nehote uspe :oops: :roll:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 nov 2012, 18:44

Ker si še vedno novo registrirana...Ko boš mela 10 postov pa boš lahko delala vse :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 12 nov 2012, 19:14

Ahaaaaaa, no pol se bom pa prijaznim puncam, k so mi poslale knjigo zahvalila potem, ko bom že dost postov nabrala :) Hvala za odgovor :thumbup:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 nov 2012, 19:19

Jap :) Sej bo hitro hehe :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Doktor Živago
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Doktor Živago » 04 dec 2012, 20:33

Jaz ne dobivam več že od 30. novembra na e-mail obvestil o novih prispevkih v gledanih temah. Kako to? :121:
Slika

“A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.”

George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 dec 2012, 21:07

Baje da med vsiljeno pošto nekaterim.

Uporabnikov avatar
Doktor Živago
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Doktor Živago » 05 dec 2012, 21:23

Ja, tudi meni je Gmail premaknil v spam. :118:
Slika

“A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.”

George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 05 dec 2012, 21:39

Vsakič, ko je v tej temi nek nov post me skoraj heart attack, I swear. Neko drugo ime bi mogla met ta tema :huhuhu: :huhuhu:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 dec 2012, 14:40

Nič, zdaj sem se ko norc razkurla, ker mi gre že na živce, ko hočemo objavit eno ful vlko sliko pa vse pokvari.

Zato sem dodala nov tag, to je POT DO SLIKE[/imgm ], ki bo OGROMNO sliko, zmanjšal na tako, da gre na forum ;) ;) ;)

Go imaging :pirat: (imaging = (bi naj blo) = lepljenje slik na forum :zvizgac: )

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost