Predlogi za knjige

Vse kar nam želite sporočiti lahko objavite na tem forumu in z veseljem vas bomo poslušali.
Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Predlogi za knjige

PrispevekNapisal/-a Lisa » 30 sep 2010, 21:00

Nora Roberts:
The Circle Trilogy ( Valley of Silence, Dance of the Gods, Morrigan’s Cross)
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 okt 2010, 09:48

"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 03 okt 2010, 15:06

Nikjer ne najdem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

jenniffer laurens:
- heavenly
- penitence
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 okt 2010, 15:18

Od nje knjig ni na netu :? Verjetno ma same paperback verzije pa še niso skenirali :thumbdown: :thumbdown:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 03 okt 2010, 15:38

^Ja, ni ebookov. :evil:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 04 okt 2010, 10:57

Ko prideta na moj naslov iz UK, bo mela skenirano verzijo :D

Aja, še neki... hmmm... to lahka fejs nastradaš? Kršenje avtorskih pravic in podobno?

Pa še neki, kak daš scene pol skupaj v pdf format, kr js nimam tistega scenerja, ko "prebere" napisano kao, js mam tistega običnega, ko bo dejansko knjiga skenirana, pa shranjena vsaka stran oz. 2 strani kot slika, podobno kot je bla Hush, hush, sam tist so bli print screeni. To pol kr prlimaš v word pa pol v pdf daš al kak? Ne se smejat prosim, nism računalniški genij :mrgreen:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 okt 2010, 14:29

Hm...tudi to da downloadaš PDFje je kršenje avtorskih pravic :)

Drugače pa ne poznam tega programa, lahko pa pobrskam, ko bom mela čas, pa napišem kaj je treba naredit :) Samo to še bo trajala - me is tired od šole :? Že prvi dan sem bla pred tablo :?

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 10 okt 2010, 10:12

Mene samo zanima, kako je z sankcioniranjem oseb, ki uploadajo te nelegalne kopije. Se to kaj raziskuje, ali upload strani ne dajo podatkov naprej in samo ugasnejo linke? Te lahko lovijo preko IPjev? Kako varno je uploadanje?

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 okt 2010, 10:25

Nisem se nič pozanimala, ker to jemljem čisto isto kot torrente, slike in mp3-je.

V večini primerov je tako, da posameznikov ne lovijo - zahtevajo samo da se linki odstranijo in je to to (isto na 4shared, mediafire, uploading, ...) - linke pa tak tiste strani odstranijo z izgovorom "Mi ne vemo kaj uporabniki uploadajo" :)

Enkrat so mi na 4shared zbrisali to kaj sem uploadala pa sem samo dobila mail: "___________.pdf ni legalna datoteka, zato smo jo iz vašega profila izbrisali. Lp, 4shared" :D

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 11 okt 2010, 14:53

Se da kjerkoli dobiti te knjige:

SERIJA CHILDREN OF THE SEA - Virginia Kantra
1. Sea Witch
Slika
2. Sea Fever
Slika
3. Sea Lord
Slika
4. Immortal Sea
Slika

BODY MASTER - C. J. Barry
Slika

SERIJA MEGAVERSE - Angela Knight
1. Master of Wolves
Slika
2. Master of the Night
Slika
3. Master of the Moon
Slika
4. Master of Swords

5. Master of Dragons

BOUND BY HONOR - Colette Gale

Slika

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost