Vprašanja, ki so prispela na epoštni naslov

Vse kar nam želite sporočiti lahko objavite na tem forumu in z veseljem vas bomo poslušali.
lovsinmaja
Pixy

Re: Vprašanja, ki so prispela na epoštni naslov

PrispevekNapisal/-a lovsinmaja » 24 jan 2012, 19:44

A lahko samo nekaj uprašam?
Jaz nikjer ne najdem teme kjer ste že govrili o tem zakaj ne moremo potegniti knjig več zastojn. :oops:
Pa me no, zanima zakaj? Zdaj je pod vsemi knjigami program k te vrže na stran kjer moreš knjigo kupit.
    Samo na prvi strani kjer so knjige pod rubriko Angeli, se še lahko potegne dol ene 5 knjig. Zakaj ni veš brezplačnih knjig? Saj bi jih z veseljem kupila, ampak še ne sližim denarja in moja žepnina je kar majhna. :cry:
    Hvala za odgovor.

Maja

Uporabnikov avatar
    Ever
    Fallen Angel
    Kraj: Celje
    Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 24 jan 2012, 19:55

Lahko :)

Knjige v bistvu nikoli niso bile brezplačne, ampak smo javno delili prenose do knjig - kar pa več ne bomo počeli, da se izognemo raznim pritožbam avtorjev in podobno. Imamo pa zato na forumu pod Knjige > Prenosi temo v kateri lahko prosiš za prenos in ti ga bo na ZS poslal kdo izmed uporabnikov foruma :)

Na spletni strani pa bodo zdaj še samo povezave do Book Depository in Amazona (tudi ko prenovimo stran).

Če malo pobrskaš in prebereš rubriko Knjige, predvsem teme, ki se vežejo na prenose, se lahko hitro naučiš kako sama najdeš prenose z Googlom in katere strani za prenose so zanesljive :)

Pa hvala, ker si to vprašala tukaj in nisi pisala na prvo stran pod komentarje :)
    "She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
    Ever
    Fallen Angel
    Kraj: Celje
    Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 24 jan 2012, 19:58

Aja - prenosi ne bi smeli biti niti pri angelih, tako da bi prosila, če bi mi dali stran na kateri so prenosi možni, da jih odstranim :)
    "She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost