Dexter

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
mmorph
Pixy
Kraj: Radomlje
Kontakt:

Re: Dexter

PrispevekNapisal/-a mmorph » 07 dec 2010, 12:29

Huh včerajšni del je bil HUD :thumbup: komi čakam zadnjega sezone...napovednik je bil :o
Vizitka & blog -> pratneker.si ;)

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 07 dec 2010, 13:10

Ravno pogledala zadnji del. OMG. Komaj čakam naslednjega. :rock:
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 07 dec 2010, 14:32

Jaz sem bila že čisto živčna, potem pa kar naenkrat konec... aleluja :) Ful napeto :D

Dexter FTW :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 13 dec 2010, 21:52

Ste že pogledali zadnji del?

Mene je malo razočaral, glede na to, kako je bilo vse napeto, sem pričakovala, da bo kaj bolj nepričakovanega in bolj napetega. Malo premalo akcije je bilo.

Pa upam, da bojo naslednjo sezono Lumen nazaj vpeljali, zadnje dele se mi je pričela dopadati. :)
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

mmorph
Pixy
Kraj: Radomlje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a mmorph » 14 dec 2010, 09:19

Enako...razočaran po dolgem in počez. Enostavno sem pričakoval več... ah ja :roll:

Lumen BITCH bi pa nazaj v tisto klet zapru za kazen...ne morš kr it :mrgreen: Bogi Dexter...
Vizitka & blog -> pratneker.si ;)

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 14 dec 2010, 09:23

Prejšnji del je bil veliko boljši, potem so nas pa še s trailerjem/previewem zrajcali in zato smo več pričakovali. Najboljši del je bil pa takrat, ko je Laguerta Quinnu rekla This looks like blood. :lol: Takrat bi se akcija lahko začela, pa so vse zasrali. Prehitro se je razvijalo, premalo napetosti. Pa ni mi bilo všeč, da je Dexter spustil Quinna, on mi ni všeč.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 20 apr 2012, 17:11

Verjetno ti je po 6. sezoni še manj všeč :D

Midva s fantom sva danes do konca pogledala 6. sezono. OMG... ok - Deb WTF :D Glede emotions pa tega :D Ful dober konec to sezono :)

Pa kul, da so vzeli to versko problematiko, ker glede na to v kakem delu države so, je že bil čas :D

Všečna sezona :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Carmina
Elf

PrispevekNapisal/-a Carmina » 25 nov 2012, 12:29

Namesto, da bi se učila ja ... :)
Sem gledala te dni 6.sezono.
Konec je bil :111:
Zelo zelo mi je všeč ta serija. Sem vesela, da lahko gledam kar naprej sedaj 7.sezono :thumbup:

Uporabnikov avatar
majstro
Elf

PrispevekNapisal/-a majstro » 01 jul 2013, 14:13

Nova in tudi zadnja sezona je tu! In kakšen uvod! :vso_cast:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 jul 2013, 17:04

Meni se zdi, da je malo drugačen stil snemanja...

Ampak ja...krvav uvod :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov