Šola / Faks / Služba / ... ?

Prosti čas, potovanja, hobiji, zbiranje, glasba, šola, služba, delo ...
Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Šola / Faks / Služba / ... ?

PrispevekNapisal/-a Kris » 14 avg 2012, 14:18

Hahahahaha - DOBRODOŠLA končno :026:
Sej se mi je zdel, sam nism bla zih zarad nicka :017:

Ma ja dr. Melita from Cougar Town :huhuhu:

Jz razmišlam da bi šla Marjava višat :guns:

@Ever :114:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 14 avg 2012, 14:22

Mnjah, nick je malo tak ja, mi je že od nekdaj všeč ime Zoe.

Hvala za dobrodošlico!! :hug2:

Drugače pa - FERI rocks!

Resno ? Meni se že redno ne da naučit, kaj šele da bi zviševala :oops:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 14 avg 2012, 14:25

Ma ja...mi je UvK pokvaru povprečje čist...no sej ta mogoče je bold aka. bl ne k ja! :huhuhu:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 14 avg 2012, 14:46

Vem ja, UVK je meni tudi precej dol potegnil.
Za enkrat mi je glavno, da so pogoji za drugi letnik :tralala:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
calimero747
Human

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 26 avg 2012, 17:08

Kok ste vse že velke!!!! :huhuhu: Se med vami počutm ko dveletni otrok. Grem v 9. razred drgač :oops:
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

janina
Elf

PrispevekNapisal/-a janina » 26 avg 2012, 20:48

Ojoj :shock: , jaz raje ne napišem koliko sem stara, ker se bom počutila staaaro :eyebrows:

Uporabnikov avatar
Marjetica
Human
Kraj: Obala
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Marjetica » 27 avg 2012, 13:46

Zame pa kar nič več šole in faksa.. prav čudno se mi zdi :) se pa moram lotit pisat diplomsko..

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 27 avg 2012, 22:51

da mal updejtam tole po 2eh letih.

fax: dipl. s fdvja mam, ampak ker je dan danes tako butast sistem, morm dobit še mag., da bom pa pol zares mela pildek, a ne. trenutno imam pogoje za 2. letnik podiplomca EF. 6. septembra bi me čakal še preostali izpit, pa ker sem še zmeraj lazy ass in vse prestavljam na zadnji trenutek + v službi totalna gužva čez celo poletje = prvič v lajfu ne bom mela vesh izpitov pred začetkom naslednjega šol. leta. teh horror, right? :ninja:

služba: poleg tega, da sem redna študentka na EF, sem še redno zaposlena v oblikovalskem studiu kot vodja projektov. in mamo totalno gužvo to poletje. which is a good thing, vsaj potapljamo se ne v recesiji :thumbup:

in če naslovim moje pritoževanje nad minevanjem časa izpred 2eh let. DONT EFFING GET ME STARTED TODAY :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns:

Uporabnikov avatar
manty
Forest Spirit
Kraj: Celje

PrispevekNapisal/-a manty » 16 sep 2012, 20:10

huhh da še js svojo zgodbico povem.. :D ..ja bla sm že enx učlanjena čist na začetku..pa sm pridn vse sledila ko sm mela tak fajno službo prek študenta :tralala:...da mi je blo skoz dc pa sm knigice brala :) in ko je blo usega lepega konc enostavn nism mela več časa...pa ste me dol vrgl :| jah sej vem doug me ni blo :angel:
zj pa že lep čas spremlam use pa sm se odločla da se nazaj prjavim in da bom bol pridna :angel2:

uglavnem trenutn se mi končuje absolvent na FKPV v celju..sm mal pred diplomo...pa bi rada upisala magisterij na MFDPŠ tud u celju...trenutn ne delam nikjer ker ni pametnega dela..u kafič pa nočem :ninja:
in to je uglaunem to :D
“If a book is really good, it deserves to be read again, and if it's great, it should be read at least three times.” ~ Anatole Broyard

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 28 okt 2012, 19:32

Šola, moja ljubezen :)

Jaz še vedno vztrajam na FDV-ju, peto leto ker sem bla lena v 1. pa sem ponavljala. Sem na smeri, kjer ne bo službe zame, kar je fino. Moja ambicija delat v McD se bo izpolnila!
Upam, da začnem z diplomo že naslednji semester, ker mam mal lažji urnik, da potem brezskrbno lahko vzamem kak absolvent. Rada bi mela več kot 1 stopnjo, ampak sem prelena. V šoli sem že 15 let življenja! 15 preveč, bi rekla. Šola sploh ni zame, nikol ni bla. Nič takega ni pr nas, da bi se rada naučila, delala, za tujino pa ni denarja, ker je študij tam grozno drag. Najraj bi imela svojo knjigarno nekje v Londonu al pa bi delala v Indiji s sloni. :) Nič od tega še ni izključeno.
Samo grozne izkušnje poletnega dela za trakom in v skladiščih me ženejo naprej, pa ideja, da bi blo v 4. letniku mal neumno se vdat.

Če bi bla bolj naravoslovec kot pa družboslovec (jeziki mi ležijo, to je pa tud vse), bi šla v fiziko, ker me strašno zanima, pa nimam skorej nič pojma o njej. V jezike pa nisem šla, ker ne bi prenesla, da bi morala končat kot profesorica (nism za vloge z visoko stopnjo človeškega stika)...

Trpim, v glavnem :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov