Gossip Girl

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Gossip Girl

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 avg 2010, 21:38

Glede na to, da se je vamp tako potrudila in zbrala vse PDF-je, jaz pa sem jih objavila na strani in se pomatrala, da sem napisala opise, ki so ziher ful smešni :D , si ta nanizanka / serija knjig zasluži svojo temo ;)

Slika Slika Slika Slika

Slika Slika Slika Slika

Slika Slika Slika Slika

Slika

Ste prebrali knjige? Gledali serijo?

Jaz sem gledala prvi 2. sezoni potem pa mi je bilo že malo too much in sem nehala :) Malo preveč se preparčkujejo (lol, kera beseda) pa tak :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Bunnyka
Pixy

Re: Gossip Girl

PrispevekNapisal/-a Bunnyka » 26 avg 2010, 22:40

Sem eni dve knjigi prebrala v sloveščini...joj ko se ne morem spomnit kak se reče v slovenščini:/
Knjige so še ble kar,nadaljevanka na začetku ful fajn,zdaj pa tako kot je rekla Ever so vsi že bli poparčkani. :o in je ratala totalno boring:S

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 avg 2010, 06:53

Opravljivka pa Saj veste, da me obožujete sta prvi dve, se mi zdi :D

Knijigi sem pa tudi prvi dve al prve tri (ne vem točno) prebrala, pred kakimi 3, 4 leti, ostalih pa tak niso prevedli, tak da je to blo krivo hehe :D Mogoče bi se jih zdaj celo v angleščini lotla, če ne bi takrat že prebrala prve dele :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 27 avg 2010, 08:01

Meni se GG dopade pa ne vem zakaj. Vbistvu sem gledala sem pa ke kak del serije, knjig pa še nisem prebrala :D Imam u planu, sploh ko dobim reader. Trenutno so pa knjige mal na stranskem tiru.

Sem si rekla, da ko preberem knjige lahko pa še serije pogledam. Mi je veliko bolje najprej knjige potem pa filme/serije dat skoz. Ker pri knjigah raje vidim da ne vem zakaj se gre in potem res uživam v branju.

Sem pa gledala angleške knjige v Felixu že kar dolgo nazaj, je malo manjkalo da bi kako kupla.

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 27 avg 2010, 10:06

Sem gledala prvo sezono, potem pa me ni več pritegnilo. Vse skupaj je preveč najstniško narejeno in takšne zadeve mi niso všeč. Bom pa poskusila ob priliki prebrat kakšno knjigo, če bo za kaj. :)
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 29 avg 2010, 17:01

nisem prebrala knjig. pa kokr sm slišala so kr drugačne od serije, tko da me ne mika.

sm pa kr fenica. mislm 1. in 2. sezona sta bli awesome, 3. pa ne tok. razen prot koncu je spet ratal hudo!! tko da komi čakam 13. septembr oz. 14. k bo dolpoteg na voljo, ja :drools:

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 31 avg 2010, 15:34

Mene je reklama za četrto sezono prepričala da sem se spravla vse ostale pogledat (trenutno sem pri koncu druge)... Pa mi je še kr ok, sami pri tej drugi sezoni mal preveč že bluzijo... :D

Sem pa prebrala tut jst v slovenščini par let nazaj karkoli je že prišlo ven od teh knjig takrat :D Potem pa izgubila zanimanje :D

Še reklama za novo sezono, če katero zanima :)
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 31 avg 2010, 15:38

WOW pa res je ful dober trailer za prihajajočo sezono :D

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 01 sep 2010, 12:23

Je ja :D mene so frendice ene 2 leti nagovarjale nej se spravm GG gledat pa se nism.... ta trailer me je pa prepriču :D
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 14 sep 2010, 13:32

Ste pogledle danes 1.del? Kak se vam je zdel? :D
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost