House of Night ( Hiša noči )

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.
Uporabnikov avatar
Sabine
Elf

Re: House of Night ( Hiša noči )

PrispevekNapisal/-a Sabine » 22 sep 2012, 20:21

Na začetku je ful dobr, ker so ti problemi tko mal bolj u izi, niso tok zapleteni pa dolgotrajni pa to. Sam pol se pa tok začne komplicirat pa nič se ne zgodi vse se samo bolj zapleta. Sj za Awakened prideta še 2 dela.
Razmišljam, da bi prebrala samo zadnjega, da vidim kako se bo vse skupaj razpletlo in končalo - and I think we have another happy ending comming up :)
A Lenobia's in Dragon's Oath si prebrala?

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 23 sep 2012, 17:20

Na začetku je ful dobr, ker so ti problemi tko mal bolj u izi, niso tok zapleteni pa dolgotrajni pa to. Sam pol se pa tok začne komplicirat pa nič se ne zgodi vse se samo bolj zapleta. Sj za Awakened prideta še 2 dela.
Razmišljam, da bi prebrala samo zadnjega, da vidim kako se bo vse skupaj razpletlo in končalo - and I think we have another happy ending comming up :)
A Lenobia's in Dragon's Oath si prebrala?
Nee...Ti??? Mislim da je mal boring
The greatest changes in history have come when people were able to shake off what others told them to do.

Uporabnikov avatar
Sabine
Elf

PrispevekNapisal/-a Sabine » 23 sep 2012, 18:50

Nameravala sem, samo ves čas prestavljam druge knjige pred tema dvema, tko da se mi to vleče že odkar sta prišli ven.

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 05 okt 2012, 20:48

To med Stevie-Rae&Rephaim se v Awakened ful vleče pa nč ne pride iz tega :x Ka mi lahk povete v keri knjigi pride pol Rephaim v House of night pa se upre fotru al kakr kol že. Men sta totadva še najbolj zanimiva zdj.
The greatest changes in history have come when people were able to shake off what others told them to do.

alex

PrispevekNapisal/-a alex » 29 nov 2012, 19:57

Obžalujem da sem jih sploh prebrala. Ampak me je zanimalo kaj bo prišlo iz te bedarije. Zoe (ali kako ji je že ime) je tako zabita da sem na kuncu hotela da Kalona in Nefter ( sem pozabla kako jima je ime) zavladasta svetu in vse ubijeta. Meni se Zoina babica zdi nora zabita in še kej povrhi tega. Najbolša oseba v teh knjihah pa je bil Rephaim ali Zoin človeški tip Heram (ali neki takega , teh imen si jaz nemorem zapolnit) Jaz nisem naklonjena takim knjigam. Te knjige sta pisali dve? Mama in hči če sem prov dojela

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 29 nov 2012, 21:30

[youtube][/youtube]
Obžalujem da sem jih sploh prebrala. Ampak me je zanimalo kaj bo prišlo iz te bedarije. Zoe (ali kako ji je že ime) je tako zabita da sem na kuncu hotela da Kalona in Nefter ( sem pozabla kako jima je ime) zavladasta svetu in vse ubijeta. Meni se Zoina babica zdi nora zabita in še kej povrhi tega. Najbolša oseba v teh knjihah pa je bil Rephaim ali Zoin človeški tip Heram (ali neki takega , teh imen si jaz nemorem zapolnit) Jaz nisem naklonjena takim knjigam. Te knjige sta pisali dve? Mama in hči če sem prov dojela

se strinjam :thumbup: :120:

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 29 nov 2012, 22:16

Meni je pa kar všeč. Sem do zdaj prebrala vse. Sicer jih preberem zlo na hitro in ja, dost je kompliciranja in polno zapletov in razpletov, ampak mi pa ni totalno bedna zbirka. Po mojem, da bi mi bila bolj všeč, če bi jo brala, ko sem bila mlajša, ampak vseeno - i like to feel like a child sometimes :D . Se mi zdi, da so osebe kar precej dodelane in razvite in všeč mi je, ker niso ves čas dobre ali hudobne, ampak se razvijajo. Razen Neferet, pa tudi ona ni popolnoma brez razloga takšna kot je.
Meni se Zoina babica zdi nora zabita in še kej povrhi tega.
S tem se pa res ne morem strinjat. Zame je ona ena izmed boljših oseb v zbirki, res takšna "wise woman", kot jo tudi poimenujejo v knjigah. In tudi takšna prava babica, ki si jo po mojem lahko vsak želi.
Te knjige sta pisali dve? Mama in hči če sem prov dojela
Ja, prav imaš.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 30 nov 2012, 16:37

Men se je pa zdela cela zbirka klišejska. Še posebi na koncu, ko sta pisale enkrat iz stališča ene osebe, naslednje poglavje pa že v drugi osebi, tak da si bil na koncu že čist zmešan. Pri destined sem na 1/4 knjige obupala kr se mi je zdelo vse skup že debilno. To z Zoyino babico in nekimi indijanskimi in Ayinimi vezmi pa je blo že čist pretiravano. Ja tud men se je zdela Zoyina babica mal čez les (milo rečeno) :109:

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 30 nov 2012, 16:57

Pa ka usi tak hejtate njeno babico :(
men je bla pa prou kul in bo jo kr mela

mene je pr knjigah sam to motl da se je use tak hitr naredl, 1. knjiga se mnda naredi v 1 al 2 dneh :|
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 08 dec 2012, 17:15

Ehhh ful mi ni bla všeč ta knjiga :thumbdown: po taprvi sem kar obupala. Vse skup mi je mim. Ajde, če bi se prva knjiga dogajala v večih tednih, mogoče mesecu bi mi blo še vredu. Ne nek presežek, ampak bi jo brez problema prenašala. Tako pa niti slučajno ne morem prebavit da se cel zaplet zgodi v treh dneh :|
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov