Angelfall

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
vogue shadowalker
Elf

Re: Angelfall

PrispevekNapisal/-a vogue shadowalker » 01 dec 2013, 14:06

no po pozitivnih komentarjih se jo bom zagotovo še jaz lotila prebirati ! <3 omg my reading mojo !! - i can feel it in my bones ! :blob8:
butterflies are, proof that
you can have a second life.

http://instagram.com/itsninazidaric

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 02 dec 2013, 08:21

:amen: nisem tok prčakvala. Mislim boljš od prvega dela praktično ne more bit. Ampak je blo lih tok dobr :blob8: Pa to da ni blo velik Raffe-ja me tud ni motil sploh zato k se je pisateljica oddolžila z uno sceno ko se končno spet vidta..... Škoda sam k se v tej knjigi med njima nč ne zgodi. Upam da bo v naslednjem delu nadoknadla :019:
A ne...drugi del je zakon...jaz sem čisto navdušena :P res je, da je bilo Raffe-ja malo...ampak se strinjam, tista scena je prov :024: ...sigurno bo nadoknadila :eyebrows: ...ampak samo upam, da ne bo žalosten konec...
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman
The love that moves the sun and all the other stars.

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 02 dec 2013, 17:50

...ampak samo upam, da ne bo žalosten konec...
Ja, če pa za koga upam, da dobi svoj HEA sta pa to Penryn pa Raffe.
Edin to me mal skrbi, ko sem mela pol proti koncu druge knjige feeling da je Penryn na zlo tanki meji med sane pa insane :? Mogoče sem to sam jst, ampak tista njena metoda kako odmisli stvari o katerih noče razmišljat se mi ne zdi glih healthy.... :|
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 02 dec 2013, 18:13

Edin to me mal skrbi, ko sem mela pol proti koncu druge knjige feeling da je Penryn na zlo tanki meji med sane pa insane :? Mogoče sem to sam jst, ampak tista njena metoda kako odmisli stvari o katerih noče razmišljat se mi ne zdi glih healthy.... :|
Ja healthy najbrz res ni....to bi mogoce res lahko bil problem...al pa dejstvo, da se zeli Raffe vrnt k angelom. Ne verjamem, da bo cisti happy end...ker je to vseeno nevaren svet....
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman
The love that moves the sun and all the other stars.

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 02 dec 2013, 19:01

Ja jst si sploh ne znam predstavljat happy endinga za njiju but still... a girl can hope :)
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 02 dec 2013, 22:40

KAAAJ?! Če ta serija nebo mela HEA pol se odpovem vsem paranormal/dystopian trilologijam! Ker to je pa pol ze višek :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

srecnokekec
Pixy

PrispevekNapisal/-a srecnokekec » 01 feb 2018, 12:35

ta knjiga je ful zakon.:)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov