The Mortal Instruments

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
ShadowAngel
Opravljen bralni izziv 2017

Re: The Mortal Instruments

PrispevekNapisal/-a ShadowAngel » 11 okt 2015, 19:57

http://www.shadowhunterstv.com/article/ ... nters-ever
Če katira hoče si lahko na tej povezavi ogleda sneak peek prve episode
“Nikoli ne pozabi, kdo si, ker preostanek sveta zagotovo ne bo. Nosi to, kar si, kot oklep in nihče te ne bo mogel prizadeti.” – Tyrion Lannister

Uporabnikov avatar
Arya
Human

PrispevekNapisal/-a Arya » 12 okt 2015, 17:32

meni se je zdelo, ko da gledam neko awkward parodijo :118:
“There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle.” ~Albert Einstein~

Uporabnikov avatar
Doktor Živago
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Doktor Živago » 13 okt 2015, 12:06

Tudi jaz nimam dobrega občutka, da ne bo to fail.
Slika

“A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.”

George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 13 jan 2016, 14:59

A je gledal kdo prvi del?
Jace pa Clary mi nista najbolj všeč! Moram se navadit nanju. Mislim da sčasoma mi bosta ok! Ampak glede na to da nisem imela pričakovanj, sm navdušena, TMI je mora najljubša ya paranormal zbirka tako da je lepo videt nanizanko, ni kot film ki traja par urc. Pač pa se bo vse lepo razvijalo. Drugače pa Alec, Magnus in Izzy so mi čist hudi. :106: :022:
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
ShadowAngel

PrispevekNapisal/-a ShadowAngel » 14 jan 2016, 20:38

Prvi del pogledan in pravzaprav ni bil toliko slab. Clary ima preveč svetle lase, barva korenčka, v New Yorkow je preveč shadowhunterjev in uporabljajo sodobno tehnologijo. Ni prav po knjigi, kolikor se jaz spomnim, ampak se vedno nekaj dogaja. Se pa moram strinjati s Chloe da so Alec, Magnu in Izzy hudi, tudi Claryna mama ni slaba, vsaj bolj rdeče lase ima :D
“Nikoli ne pozabi, kdo si, ker preostanek sveta zagotovo ne bo. Nosi to, kar si, kot oklep in nihče te ne bo mogel prizadeti.” – Tyrion Lannister

Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 15 jan 2016, 09:39

Jest sm pa nehala gledat po pol ure in ne bom nadaljevala. Sej razumem, da ni point, da naredijo točno tako, kot je v knjigi, ampak se mi je pa zdelo, da so čist preveč stvari spremenil. Recimo to, da se ve, kaj je bila Claryina mama in da ona tud kar vse razloži Clary. Pol se izgubi zgodba, ki se je gradila v knjigi. Mislm, določenih stvari spet ne moreš čist spremenit.
Clary mi ni preveč všeč, da ne omenjam Jacea. Sej vem... vsake oči imajo svojega malarja, ampak men on v seriji še všeč ni, kaj šele, da bi bil en ful hud tip :D
Meh. Bom raje ostala pri knjigah ;)

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 16 jan 2016, 09:42

Jaz sem pogledala prvi del, in mi je bil proti pričakovanjem kr všeč.
Motlo me je predvsem podobo kot ostale - Clary ima preveč korenčkaste lase, mogoče bi lahko malo zavlačevali z razlago o Shadowhunterji,.. mi je pa Jace kr všeč, morem priznat :P
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 jan 2016, 18:41

Clary je baje v knjigi imela korenčkaste lase - v bistvu je to bila ful kritika na film, ker Lily Collins ni imela oranžnih :D

Drugače pa O.M.G.... ne vem kaj je bilo to... Ne, ne rabijo it čisto po knjigi, ampak neko sosledje dogodkov pa je v knjigi premeteno napisano, da si stvari smiselno sledijo... sploh ne bi naštevala vsega, jaz ne bom dalje gledala... Mene je serija še bolj razočarala kot film. Pa vem ja, da mam glede tega prevelika pričakovanja, ker je tudi meni to ena najboljši YA Fantasy serij... ampak če je zgodba tam tako dobro napisana, si pomoje zasluži tudi dobro vizuelno predstavitev.

Zdaj me ima, da bi še enkrat pogledala film in se filmu opravičla, ker sem ga šinfala, ker obviously to ni najhujše, kaj bi lahko iz TMI naredli :(
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 jan 2016, 18:52

V bistvu bi bilo ful awesome, če bi najprej pogledali ta prvi del serije, potem pa bi šli gledat film... Mislim, da bi vsi bili navdušeni nad filmom.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 18 jan 2016, 09:26

Jaz sem včeraj pogledala prva dva dela in mi je bilo ful všeč. Nisem imela absolutno nobenih pričakovanj, v bistvu pred tem nisem nič razmišljala o seriji in vsebino prve knjige sem ravno prav pozabila, da mi ni več mar, če se je ne držijo do pike in vejice natančno. Edino kar me je motilo je bila vsa tehnologija in polno ljudi, ki jih očitno Shadowhunterji uporabljajo. Ker potem je še bolj nelogično zakaj noben od najstnikov ne zaupa kateremu starejšemu iz instituta. So pa mi všeč vse osebe, tudi Clary. In OMG kak je Alec - pure hotness!! :drools: Komaj čakam, da se srečata z Magnusom. :019: Edino tistega Hoyla..Hocha, ma kaj je že? tistega učitelja, ki je v bistvu z Valentinom in vse izda (kakorkoli mu je že ime) sem si vedno predstavljala ful starega, zgubanega in ne nekega mišičastega postavnega tipa. Ja, sej vem da je nelogično, da je neki starček, ker je isto star kot Valentine in ostali, ampak vseeno, moja domišljija pač ne pozna logike. Aja pa tudi mi je všeč kaj so nardili z Lukom. V glavnem - jaz bom še gledala.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov