Vprašanja

Vse kar nam želite sporočiti lahko objavite na tem forumu in z veseljem vas bomo poslušali.
igor1968
Pixy

Re: Vprašanja

PrispevekNapisal/-a igor1968 » 26 jan 2017, 12:12

Živjo

Zanima me kakšne so knjige Johna Grishmana ? Gre za kvalitetne kriminalne romane?

Hvala in lep pozdrav!

Uporabnikov avatar
jaz_sem_nejc
Opravljen bralni izziv 2018
Kraj: Novo mesto

PrispevekNapisal/-a jaz_sem_nejc » 27 jan 2017, 15:41

Zdravo,

romani Grishama zame ne spadajo pod taprave kriminalne romane, ampak pravne. Res da je skoraj v vsakem zgodi umor, ampak služi bolj kot začetek zgodbe. Večinoma opisuje dogajanje na sodišču, priprave vseh vpletenih na sojenje, kako to deluje na okoliško javnost, problematiko rasizma.

Lp
Books are meat and medicine and flame and flight and flower, steel, stitch, and cloud and clout, and drumbeats in the air.
-Gwendolyn Brooks (from her poem Book Power)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 31 jan 2017, 16:34

Igor1968, sama še teh zgodb nisem brala, predlagam pa, da se odpre nova tema v podforumu: viewforum.php?f=18 Morda jo opazi še kdo :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

anitabenetek98
Pixy

PrispevekNapisal/-a anitabenetek98 » 20 feb 2018, 17:05

Imam vprašanje kako lahko jaz na tej strani berem knjigo? Nikjer ne kaže da bi lahko kaj kliknila da bi začela brati. Mi lahko pomagate?

Uporabnikov avatar
ShadowAngel
Opravljen bralni izziv 2017

PrispevekNapisal/-a ShadowAngel » 20 feb 2018, 20:44

Tu kaj na žalost ne moreš brati knjige... V glavnem je namen tega foruma, da svoje mnenje o prebranem delimo z ostalimi
“Nikoli ne pozabi, kdo si, ker preostanek sveta zagotovo ne bo. Nosi to, kar si, kot oklep in nihče te ne bo mogel prizadeti.” – Tyrion Lannister

Sandraradabere
Pixy

PrispevekNapisal/-a Sandraradabere » 15 nov 2018, 16:56

Pozdravljeni vsi skupaj. Sem nova članica od danes naprej. Iskala sem e-knjige in sem med drugimi pristala na tem naslovu. Malo brskam po forumu in me zanima, če še pošiljate linke od e-knjig v zasebnih sporočilih? Drugače me pa zanima, kje berete e-knjige? Uporabljate aplikacije, e-bralnike ali kako?
Preletela sem bralne izzive na forumu in se mi zdi super ideja. Začnem 2019 😁
Lep pozdrav in hvala za vaše odgovore.

Uporabnikov avatar
Jerneja
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 10 dec 2018, 19:07

Zivijo in pozdravljena :)
Glede posiljanja e-knjig je prav posebna tema, kjer lahko vprasas ce kdo od nas knjigo ima in ti jo lahko 'posodi/poslje'.
Sama preferiram e-knjige, ceprav sem odvisna od vonja knjig, ki jih se cisto sveze prineses iz knjigarne. Ampak s Kindlom sva povsod skupaj in tako je ob meni vedno malo morje knjig :) Preden sem kupila ebralnik sem uporabljala aplikacijo na telefonu, ampak ebralniki so po mojem vredni nakupa, saj oci res manj trpijo.

Kaj pa ti uporabljas?
Creativity is intelligence having fun
http://pesem-ptic.blogspot.si/

Sandraradabere
Pixy

PrispevekNapisal/-a Sandraradabere » 04 feb 2019, 21:46

Zaenkrat samo knjige, sem namreč odvisna od njih 😊. Včasih "nažicam" kakšno preko maila, vendar so mi v fizični obliki še vedno ljubše. Imam tablico in me oči res pečejo, ko berem. Razmišljam o nakupu bralnika 🤔, ker knjige zavzamejo res goro prostora.

Uporabnikov avatar
prada2015
Kraj: Dolenjska
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a prada2015 » 05 mar 2019, 13:46

Kaj se zdaj tona Bralnici pojavljajo neke čudne objave? Ali jih tudi ostali vidite? je mogoče kakšen virus napadel Bralnico?

Tudi opažam, da odkar ni več bralnega izziva, ni več toliko objav.
The prettiest thing you can wear is a smile... <3

http://knjigoljubka.blogspot.si/

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 mar 2019, 10:48

Ni virus, so pa spam boti (ki iščejo forume in potem avtomatsko postajo stvari) - če ga še kdaj opaziš, mi lahko pošlješ zasebno sporočilo in bom odstranila.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov