Hunger Games

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Znanstvena fantastika.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Hunger Games

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 jul 2010, 15:23

Haha :lol: Upam, da ti bo tista serija všeč ;) Ne poslušat to kaj sem jaz rekla, ampak sama sodi :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 31 jul 2010, 17:35

bom sama sodila, nč bat. jest tud upam, da mi bo všeč. ker mi bo drgač na letališču mal dolgčas. sploh za nazaj, ko bom mela verejtn že povhn kufr družbe (jst vsaj priznam)

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 31 jul 2010, 21:41

aha o filmu: nism čist zihr, da bi mi bil všeč. gledat otroke kako od lakote umirajo, al pa kako pol na hunger games umirajo, mi ne bi blo glih zabavno. mislm da bi me "realni" posnetki precej iz tira vrgl. pa vse živali pa to, sej si pol sploh ne bi več v gozd upala :lol:

prebrala glih 2. del (sploh se ne matram več s tem, da bi si naslove zapomnila, ker jih je enostavno preveč). na konc je blo vse tko na hitro, da sem bla zihr, da je s pdf-jem kej narobe (kao samo še 6 strani do konca, pa ful je blo še živih).

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 31 jul 2010, 21:42

Ja, meni se je isto zgodilo ;) Nič mi ni blo jasno zakaj tak malo strani pa še vsi skor živi :lol:

Konec avgusta izide 3. del

Ja, če bi realno prikazali bi bil the best film.. pravi horror :lol:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

PrispevekNapisal/-a larlopz » 03 avg 2010, 20:11

Te knjige so me pa čist prevzele da sploh ne morm povedat :o
Tak dobra zgodba, kr žalostn tak svet da je ampk res enkratne knjige! Ne morm dočakat Mockingjay zato sm šla še enkrt prebrat Hunger games in Catching fire da bom lahko pol nadaljevala :D

Pa Katniss je ful zakon lik res, za Peeto nvm sj je ok sam nvm se mi zdi da za Katniss nista ne Peeta ne Gale taprava, sam Haymitch je pa tak car:)
Pa itak kaj bi Katniss brez Cinne ne on tut uredi tip :)
Slika
"Books may well be the only true magic." Alice Hoffman

Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

PrispevekNapisal/-a larlopz » 03 avg 2010, 20:15

Film pa mislim da bo bil zlo uredi sej na imdb že neki cajta piše da pride film 2011 pa po moje je zgodba zlo uredi, neki posebnga da se ne ponavlja in je mal drgač od drugih filmov.
Ja drgač je to bol grozliuka res če tak gledaš...
Slika

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 avg 2010, 14:11

Ja, pomoje z pravimi efekti pa vsem, se bi ful dobro naredlo... Si prav predstavljam oni del, ko se predstavni Katniss the girl on fire :D :D I think we'll love it :)

Peeta + Katniss

Slika

Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

PrispevekNapisal/-a larlopz » 13 avg 2010, 16:12

Heh, js si pa Peete sploh ne morm predstaulat kot blond, js ko berem si ga zmeri predstaulam kot bolj temnega, pa nevem zaka. Čeprou zmeri Katniss opisuje kak je blond (vizualno), mi ne gre u glavo kak bi bil.
Slika

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 avg 2010, 16:25

Malo je Jace-a ne :D :D (nisem vedla kak naj sklanjam :P)

Jaz si ful hecno predstavljam... tak creppy, ponavadi so kar telesa in glave brez obraza... potem pa ko je poudarjen kaki del obraza - recimo nos, oči,... - pa ga lepo jasno vidim (samo drugih delov še kr ni zraven) :lol:

To pri vseh likih v vseh zgodbah :)

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 14 avg 2010, 12:05

ever, a si čist v animeje padla :lol:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov