Strange Angels

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
magy
Pixy

Strange Angels

PrispevekNapisal/-a magy » 23 jan 2011, 08:45

Strange Angels - Lilith St. Crow

http://www.bralnica.com/serija/Strange-Angels.html

Slika Slika Slika

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

Re: Strange Angels

PrispevekNapisal/-a Lenka » 23 jan 2011, 11:27

sem dobila tele knjige za božička, 4. pa pride polet enkrat.

mi je kar všeč. zaenrkat še ni v rangu VA, se pa počas približuje. skos bolj so mi všeč knjige, ki se dogajajo na nekih zaprtih šolah (tle je 2. taka). pa ful mi je fajn, k je spet malo morje enih slovanskih stvari notr (predvsem poljskih, kokr sm uspela zaenkrat vidt). dru je fajn lik. včeri sm skor krepnla od smeha, ko je christophe pršou k njej njej v sobo, pa je bil pol en njen stavk: Fixing a wedgie is so not the way to look competent :lol:

Uporabnikov avatar
magy
Pixy

PrispevekNapisal/-a magy » 23 jan 2011, 11:33

jst sm pa začela brat prvi del pa mi je začetek blazno dolgočasen in me je kar minilo brat. a se splača brat naprej? nevem jaz sem obupala :(
Vampires are sexy

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 23 jan 2011, 12:22

tole je drugače v napačni kategoriji, ker ni nobenih angelov notri :mrgreen: samo zombiji, volkodlaki in vampirji.

magy, jaz ti odsvetujem branje naprej. če ti je že prva knjiga dolgočasna, ti naslednji dve sploh ne bosta všeč. meni je bila prva knjiga vredu. obetaven začetek nove serije, z zanimivim ljubezenskim trikotnikom. ampak sta me naslednji knjigi močno razočarali, ker se je premalo dogajalo. sploh v tretji knjigi ne izvemo nič novega in je vse skupaj zelo dolgočasno. odnosi med osebami se premalo razvijejo, edino konec je zanimiv. to je bilo tudi na koncu druge knjige, ampak se potem v tretji knjigi ni zgodilo nič. sicer bom 4. del prebrala, ko izide, ampak se ga ne veselim preveč. lenka, koga misliš, da bo na koncu izbrala? :)
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
magy
Pixy

PrispevekNapisal/-a magy » 23 jan 2011, 12:24

aja ni nobenih angelov notri hehe ma nism vedla pod katero kategorijo naj dam. no saj je vseeno. potem sploh nebom več brala naprej.

hvala za info :)
Vampires are sexy

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 23 jan 2011, 12:26

ni za kaj :)

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 26 jan 2011, 13:46

men pa ni tolk napačna serija. zdej sm prebrala drug del. mogoče na trenutke mal na VA spominja, samo m a pa par drugačnih twistov. npr. to, da tud djamphiri pijejo kri oz. jo hočjo. pa da so svetoche ful special. so mi pa kul volkci.

tko vsebinsko pa v tem delu ni nč posebnga. razn da so dojel, da je znotrej orderja en izdajalc. pa itak je ful možnosti, kdo je. jst še zmer ne verjamem, da je christophe tko nedolžen. pa ful me zanima, kaj je mel z drujino mat.

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 26 jan 2011, 16:22

mene je predvsem tretja knjiga razočarala. v drugem delu mi je bil zanimiv ash. sem upala, da bodo v tretjem delu kaj več o tem razkrili in nadaljevali zgodbo, ampak nič. mislim, da nekaj razkrijejo o christophu in druiji mami, sam se ne spomnim več koliko in kaj. sporoči, ko jo prebereš. me zanima, če ti bo všeč.

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 26 jan 2011, 16:32

to z ashom je blo tud kul. neki more bit "narobe" z njim, da je ni ubil, če je broken. bom poročala :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov