Najboljši ljubezenski romani

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

Re: Najboljši ljubezenski romani

PrispevekNapisal/-a Chloe » 06 feb 2011, 13:09

Jz sicer to tematiko nikoli nisem pretirano rada brala. Pač rada imam romatiko v knjigah kot so MI, VA, Hush hush, pač take nadnaravne stvari, ki se poleg romantike dogaja še kaj drugega.
Ampak ne vem zakaj zadnje čase sm ful začela brat "navadne" ljubezenske romane :) In moram priznat da se ob izpitih prav prileže kaka taka knjiga ko daš malo možgane na off od učenja. Ker mam blizu stanovanja knjižnico, vsake tolko uletim za kako knjigo in pod najbolj brane je največ ljubezenskih romanov. Tako da sem odkrila Christino Dodd in Susan Elizabeth Phillips. Obe imata super knjige. Še posebej Phillipsova prav vse njene knjige ne samo da so romantične oziroma ljubezenske ampak je veliko humorja not in se ne dogajajo v prejšnjih stoletjih pač pa v sedanjosti. Doddova pa ima bolj take pikantne stvari v knjigah :) Še posbej pri njej mi je všeč zbirka, ki nima določenega imena ampak je sestavljena iz treh knjih - Takšna kakršna si, Skoraj zaljubljen in Tesno ob tebi. Tako da tiste, ki imate rade tako tematiko zagotavljam da sta vam bosta obe všeč :)
http://www.christinadodd.com/
http://www.susanephillips.com/
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 08 feb 2011, 17:59

Gejevski ljubezenski roman sicer, ampak tak roman, da me je podrlo in sem se mogla na novo sestavt nazaj - The Soccer Field Is Empty.
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 24 feb 2011, 20:29

Kissed an Angel.

En najboljših v zadnjem času.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 26 feb 2011, 11:24

Kissed an Angel.

En najboljših v zadnjem času.
A to slučajno misliš Kissed by an Angel od Elizabeth Chandler? Ali od Susan Elizabeth Phillips? Ki meni obe knjigi sta super, še posebej ko sem zvedla da bo Chandler izdala nadaljevanje :) Kar se pa SEP ona pa ima res od vse, prve do zadnje knjige, fenomenalne.
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 26 feb 2011, 20:10

Susan Elizabeth Phillips?
Aja, pa dejansko je samo Kiss an Angel. Jst zelo rada dodajam ed nakoncu :oops:
Men je bla res noro dobra.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 14 jul 2012, 17:36

Nicholas Sparks definitivno!
poslednja pesem nujno, in use ostale <3
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Uporabnikov avatar
manty
Forest Spirit
Kraj: Celje

PrispevekNapisal/-a manty » 16 sep 2012, 21:34

uff...js pa berem vse v romantiki :022: sam da je happy end pa sm čist :024: ...k le tak dam možgančke čist na offf...sicer najljubše niam k se nemorm odločit :angel2: berem pa Phillipsovo, Kleypas, D'alessandro, Dodd, Laurensovo, Enoch, Garwood, Gibson pa še in še...ampak te so mi nekak top :D vem da je isti kalup ampak :103: važn da se js spočijem k tiste bukve s faksa niso good :twisted: v teh knjigah so še tak naughty things zraun :D
“If a book is really good, it deserves to be read again, and if it's great, it should be read at least three times.” ~ Anatole Broyard

Limonca
Pixy

PrispevekNapisal/-a Limonca » 12 jan 2014, 01:27

Ravno zaradi Philipsove sem začela knjige kupovat, ker sem vedla da bi tote še kdaj prebrala :D

Uporabnikov avatar
prada2015
Opravljen bralni izziv 2017
Opravljen bralni izziv 2017
Kraj: Dolenjska
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a prada2015 » 11 feb 2015, 13:01

Za vse navdušence romantičnih romanov.

Tukaj je to top 100 romantičnih romanov na goodreads

https://www.goodreads.com/list/show/849 ... _Goodreads
The prettiest thing you can wear is a smile... <3

http://knjigoljubka.blogspot.si/

Uporabnikov avatar
Mantaray
Pixy
Kraj: Koper

PrispevekNapisal/-a Mantaray » 16 okt 2015, 11:16

Moja najljubše avtorice so Jennifer Ashley, Lorraine Heath, Jennifer Ashley, Lisa Kleypas in Kathleen E. Woodiwiss.

Obožujem pa romanci Winter sea (Zimsko morje) ter zgodovinsko The Bronze Horseman, ki bo kmalu izšla tudi pri nas :) Bronastega jezdeca lahko primerjam samo še z Ano Karenino. Tukaj sem zasledila, da zbirajo prednaročila (20% popusta):
http://www.galarna.si/izdelek/18056/kom ... ednarocilo
"Kdor se smeje, namesto da bi besnel, je zmeraj močnejši." (japonski pregovor)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov