Šola / Faks / Služba / ... ?

Prosti čas, potovanja, hobiji, zbiranje, glasba, šola, služba, delo ...
Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

Re: Šola / Faks / Služba / ... ?

PrispevekNapisal/-a Monika » 06 dec 2010, 20:03

Mam shranjeno ja. Uuuuu can't wait. :D
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Stella
Forest Spirit
Kraj: okolica Lj

PrispevekNapisal/-a Stella » 09 dec 2010, 20:29

Nevem zakaj, ampak počutim se kot mladiček potem ko sem malo prebrala o vas ostalih. :) Jaz hodim v 1. letnik EF Lj. :mrgreen: Sem vsa leta govorila, da jaz pa ne bom šla na EF (tako kot moja sestra in oče), sem mislila da bom šla nemščino pa zgodovino. Zdaj pa evo kje sem. :yawn: :-D

georgina
Pixy

PrispevekNapisal/-a georgina » 20 dec 2010, 13:46

A sem lahko vaša mama? :ninja:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 dec 2010, 07:16

Hehe :hug1:

Če zaradi let: ne se sekirat, katere koli generacije so dobrodošle :)

Če pa zaradi naše pridnosti: you're welcome :D :D

Stella, ja, zarečenega kruha se največ poje: Jaz nikoli ne bom študirala matematike, tak ko jo je ati - yeah right :D

Sem sem pa prišla, da povem: ZADNJI DAN ŠOLE V TEM LETU! :rock:

P.S. Še že zavedam, da sem samo 6 mesecev vstran od konca šole... me kar zvija... :shock:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

georgina
Pixy

PrispevekNapisal/-a georgina » 23 dec 2010, 11:54

pridne pa ste res... vsaka čast punce :)

sem pa mislila na leta ja :ninja: ampak ni sile... sej še nisem TAAAK stara :) samo 32... se pa počutim veliko mlajše :tralala: vedno študiram kolk sem že stara, ko me kdo vpraša... bi kar 21 izstrelila :) ampak za 21 pa vseeno ne izgledam :oops:

v glavnem... jaz bi tudi bila tako pridna kot ve, ampak si trenutke za knjige tak težko ukradem, da sem kar jezna:evil: ampak sej bo :)

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 23 dec 2010, 12:18

I know what you mean...

Js se tud ne počutm 27, res ne, čeprav se smešn sliši. Včasih je edino tk čudn feeling, ko v našem kraju že ma večina mojih letnikov otroka, nekateri so poročeni, pa živijo skupaj pa to, pol se pa kdaj dobimo, pa razlagajo o bebicah pa možekih pa družinskih načrtih pa to... pol pa pridemo do mene, pa je ono "Hmmm... ja js sm pa šla v Zagreb na konecrt, pol pa smo še žurali celo noč tam, ja pa s faksom se še ubadam, hmmmm... pa zadnjič smo se napokal v avto pa šli na Dunaj na kafe, kak je blo fajn ko smo zabluzli cel vikend... aja, pa za maškare si morm januarja krila zašit ko bom padli angel, kr gremo ven... hmmm... pa dvojne šklorne sm si kupla... hmmm... hja to je to" :lol: Al pa kdaj doma je tk bedno, ko me mami sprašuje, kdaj bomo kej varvali :shock: :shock: :shock: Sam zdej se je mal umirilo, ker bom teta postala februarja, tk da mam mir za neki cajta :lol: Ampak še za teto se mi ne zdi, da sm dost stara :lol: Ne vem, men je ta moja starost sam cifra, ne pomeni mi pa nekaj, po čemer bi se mogla orientirat glede svojga lajfa... Kdaj bomo nori pa mladi, če ne zdaj? :lol:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 23 dec 2010, 12:21

Skyline...je pri meni isto...pa sem stara 25 let...pa poslusam..una sošolka ma otroka...pa ta soseda ma že dve leti starega...pa kako to da nimaš redne zaposlitve...aja pa študiraš še...ja a otroka boš mela pa pri 30ih al kak...:)

Ma sem mam prav dobro, pa vse kar preslišim....vsakemu svoje in vse ob svojem času...jaz vem, da za otroke še nisem :D
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 23 dec 2010, 13:01

Punce, vem, kako se počutute. Kadar koli pridem domov je vedno ena in ista tema, kdaj pa misliš diplomirat, kdaj boš kakšno pametno službo dobila, ja, zdaj bi se pa že lahko malo bolj zresnila, pa kdaj bojo otroci itd. Pa vedno, ko se s kakšnimi starimi sošolci srečam, mi govorijo, kdo se je poročil, katera je noseča, koliko otrok že imajo, diplomirali so že itak "vsi", pa fajne službe imajo. Bla bla bla, vedno ista pesem. Včasih se zamislim, pa si rečem, pa pizda, zdej bi pa res lohk že kej iz sebe naredila. Po drugi strani pa si mislim, le zakaj, če lahko še malo uživam, saj bo še za vse čas :D Forever young at heart :rock:
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 23 dec 2010, 14:41

Ja, totalno štekam, kaj hočte povedat, pri meni je isto, vsaaaaakkiiič znova iste litanije, tk ko da če sem 27, se življenje bliža koncu. Najbolj me pa rapiz***, ko ti pametuje nekdo, ki ma 3 otroke in umirjeno družinsko življenje, kak ne vem, kaj zamujam, ko nimam še otrok in da mi bo biološka ura začela tiktakat... Mislim... pa saj ne živimo več v 18. stoletju madona... Pol pa ti kdo uleti s kako tako "ja sam pol boš res stara mamica"... Ja so what! Mislim... A ni boljše, da si mamica, ko si pripravljen dejansko BITI mati, kot pa da se ti "ponesreči" takrat, ko si nepripravljen in še ne dost odgovoren za to vlogo. Js zase vem, da še nisem, ker enostavno mi še druge zadeve pomenijo preveč, da bi se jim bila pripravljena odpovedat, priznam in me sploh ni sram priznat. Tista, ki je bila pripravljena to sprejeti, ko je bla stara 18, hvala bogu da ji je ratalo, mislim, če ji je to pomenilo tolk, pol je prav, da se je tk odločla. Sam ne pa men govorit, kaj je boljše zame in kaj bi mogla bit, da bi blo kao "sprejemljivo", ne prenesem tega, res ne. Pač mam trenutn tak način živlejnja, da na otroka niti pomislim ne in si ne predstavljam da bi bla v vlogi matere. Ko si ga bom želela, ga bom imela, če si ga pa ne bom, pa je tudi čisto OK. Tolk je še stvari, ki jih hočm nardit prej, predenj bom mela familijo. Ko/če jo bom imela, bo pa to moj center lajfa, ker si bom tako želela, ne pa zato, ker bi tako pač naj blo.

Zdj sm se mal preveč razpisala, sam ko kr jezna ratam, ko se spomnim na to :mrgreen:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 23 dec 2010, 15:52

js sm pa 23, počutm pa se, kt da mi cajt teče neznano kam :? js si pa želim met čez ene 5 let otroka. sam to se ne bo zgodil ker a) ne bom mela redne službe b) fan bo mel še manj redno službo c) keša ne bo za flat/prenovo podstrešja itd itd. tko, da bom po vsej verjetnosti čez 5 let na istem, kot ve.

ps: problem met otroka po 30tem je ful velik, ker vse k jih poznam po 30tem ne morjo met otroka, zarad takšnih in drugačnih komplikacij/bolezni. in skor vse hodjo na umetno oploditev ipd. zadeve. zato pa js hočem met otroka pred 30, če se bo le dalo. verjetno veliko pri tem pove to, da sem že zdaj s fantom 7 let skupaj. če ne bi mela partnerja, ne vem kako bi govorila. po drugi strani, pa ravno zato, ker sva tok časa skupaj tašča nekaj namiguje na zibanje. aaaa, 23 sm stara in NI govora, da sm že tok nesebična, da bi vso svojo energijo dala otroku.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov