Dexter

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Dexter

PrispevekNapisal/-a Ever » 24 jul 2010, 21:40

Meni je to ena najboljših serij, zraven Lost ( :( :( :( ) seveda :)

Z Dexterjem, serijskim morilcem in forenzikom, ki je specializiran za kri, smo se srečali že 4 sezone, 26. septembra pa prihaja na (ameriške) televizijske zaslone tudi 5. sezona.

Trailer za prihajajočo sezono:

Jaz se že res veselim :D Vsako sezono je bila serija boljša in boljša in še nikoli me niso razočarali :)

PS: Mali Dexter baby je cute :lol:

Slika

Slika
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Pam
Fairy

Re: Dexter

PrispevekNapisal/-a Pam » 09 avg 2010, 19:16

Veš, da sem se zaradi tegale prvega posterja z bebico odločila, da začnem spet malo bolj resno gledati Dexterja. Včasih sem kakšen del po televiziji pogledala, nisem ga redno spremljala. Zdaj sem pa začela brat knjigo http://www.bralnica.com/Dexterjeve-mracne-sanje.html in me mika, da si še serijo pogledam, tako da se že pretaka na računalnik. :)
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 09 avg 2010, 19:21

Meni je super serija, res!

Na začetku prvi trije, štirje deli so bili res malo tak dolgočasni, ampak potem pa je vedno bolj napeto in me od takrat še noben del ni razočaral :thumbup: :thumbup:

Pa še Michael ga ful dobro igra...se mi zdi, da je ravno pravi za tako vlogo :D Enim gre na živce, ampak jaz mislim, da boljšega Dexterja ne bi mogli najt :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 09 avg 2010, 19:33

Ja, o igralcu nikoli nisem dvomila, pa še zgleda dobro. ;)

Me zanima, kako se zgodba razvije v seriji, pa upam, da že danes pred spanjem pogledam kak del. :)
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 28 avg 2010, 09:32

<--- pridna pa je dodala vse dele v Bralnico :D

Prenos za 5. del bo verjetno nekje v septembru (7.9. izide tudi ebook tako da mamo možnosti, da bo že takrat na internetu tako kot Mockingjay ;) ) :)

Komi čakam, da se začne nova sezona :D

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 28 avg 2010, 10:15

Jaz tudi. Ravno včeraj sem pogledala še zadnja dva dela četrte sezone. Saj sem nekje po nesreči prebrala, kaj se bo na koncu zgodilo, ampak sem čisto pozabila in me je zadnji prizor kar šokiral. Pa tak si je fajn življenje porihtal. Komaj čakam, kaj bo naprej. Grem gledat kakšne trailerje, da se malo pripravim. Sicer pa dobro, da imam še dve knjigi za prebrat, no eno pa pol. Da ne bo prehuda kriza do septembra, ko se vse spet začne :)

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 31 avg 2010, 15:36

Zdej si me spet navdušla nad Dexterjem, že loadam vse kar še nisem pogledala :D
+ se strinjam glede igralca, ful so dobr zadel s temle :)
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 sep 2010, 13:28

Jutri bo za downloadat :rock: :rock:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 sep 2010, 20:25

Pogledala prvi del nove sezone :cry: :cry: :cry: Ene 4x vmes sem kr jokat začela pa mam zdaj čist solzne oči :(

Spoiler: Scena z Debro pa Quinnom pa je bla totally eeeeeeeewwwww! Keri turn on....čiščenje krvi v hiši kjer so nekoga umorili + jok in žalost?? :? :?

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 okt 2010, 10:30

Zamujam en del :oops:

A nič ne gledate? :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov