Propadli bokser.
Punca z zdrobljenimi sanjami.
Tekmovanje.
Ob njem pozabim svoje ime. En nedolžen poljub je bil dovolj, da sem pozabila vse okoli sebe, razen seksi pretepača v ringu, ki je prebudil moje telo in zmešal možgane. Remington Tate je močan in mišičast, grozljivo privlačen na pogled, če ga je tako sploh smiselno opisati, saj se ga ne da opisati z besedami. Je zvezda nelegalnih boksarskih borb v podzemlju in že samo njegov obstoj me privlači kot magnet. Samo en njegov prodoren pogled je dovolj, da pozabim kdo sem, kaj si želim. Vsakič, ko sem v njegovi bližini, se moram opomniti, da sem močna in odločna. A on je vsakič močnejši in odločnejši.
Zadnja stvar, na katero pomislim ob njem, je fizioterapija, za katero me najame, da bo lahko brezskrbno lomil kosti drugih v ringu in se pripravljal na finalni dvoboj. Vsi nasprotniki se ga bojijo, saj vedo, da proti njemu nimajo možnosti v ringu, saj ne pozna milosti.
Želim ga. Želim si ga bolj kot karkoli druga na svetu. Brez strahu. Brez omejitev. Želim ga. A kaj, ko nikoli zagotovo ne vem, kaj on želi od mene.